Loading…

Šventinis SPA ritualas ŽIEMOS PERLAI

Mielieji, artėjančių švenčių proga dovanokite sau ir savo mylimiems žmonėms šventinį, kūną puoselėjantį, SPA ritualą „Žiemos perlai“ SPA namuose „Amadėja“ Klaipėdoje ir Vilniuje!
Jūs mėgausitės ypatingai šiltu ir jaukiu SPA ritualu, kuris bus atliekamas naudojant natūralius produktus be jokių sintetinių kvapiklių ir dažiklių. Tai natūrali aromaterapija poilsio išsiilgusiam kūnui ir sielai!
SPA ritualo eiga:
• Pieno pėdų vonelė ir kvapnios žolelių arbatos gėrimas (10 min.);• Rankų ir pėdų šveičiamasis masažas (20 min.);• Kūno įvyniojimas į jūros vandens gelį, kuris suteiks energijos ir gyvybingumo, aprūpins odą ir kūną išskirtiniais jūrinės kilmės mineralais ir mikroelementais, kurie yra būtini normaliai medžiagų apykaitai organizme palaikyti. Gelyje esantys polisacharidai drėkina, stangrina, regeneruoja ir glotnina odą. Šis jūros vandens gelis puikiai padeda atsipalaiduoti, pamiršti nuovargį ir stresą, turi raminamąjį poveikį (30 min.);• Atpalaiduojantis SPA veido masažas (įvyniojimo metu) – veido masažas padeda odai ilgiau išlikti elastingai ir skaisčiai. Tai patikrintas veido odos priežiūros būdas, pagerinantis audinių aprūpinimą deguonimi. Masažas padeda odos ląstelėms geriau įsisavinti reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Oda įgyja stangrumo, skaistumo, atrodo jaunesnė. Masažas teigiamai veikia limfos tekėjimą, geriau pasišalina toksinai ir apsivalo ląstelės (15 min.).

Kaina nuo: 25.00 EUR.