Loading…

Tibetietiškas KOMALA SWARA masažas + DOVANA!

Tibetietiškas masažas Komala Swara skatina balanso tarp energetinių kanalų atsistatymą, taip pat žmogaus biolauko harmonizavimą. Moteriškasis ir vyriškasis energetiniai kanalai, anot Rytų filosofijos, tai tamsaus ir šviesaus, minkšto ir tvirto, moteriško ir vyriško prado pasireiškimas gamtoje. Jeigu tarp šių dviejų kanalų sutrinka pusiausvyra, tai sutrinka pusiausvyra ir žmogaus organizme. Žmogus, jaučiantis įtampą, tampa susierzinęs, jaučia skausmus, kurie gali migruoti iš vienos kūno dalies į kitą, atsiranda daugybė kitokių simptomų, susijusių su žmogaus jausmais.
Tibetietiškas masažas Komala Swara – tai masažo technika, apjungianti malonius, subalansuotus, kiekvienam žmogui tinkančius masažo judesius, Tibetietiškų puodų skambesį garso vonios principu bei Tolimųjų Rytų eterinių aliejų kvapus.
Po šio masažo Jūsų laukia dovana – veido masažas. Veido masažas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti. Masažas skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, toksinus, gerina kraujo ir limfos apytaką.

Kaina nuo: 37.00 EUR.