Loading…

Vaizdingi maršrutai SUV automobiliams ir visureigiams

Leiskitės į savarankiškas nepamirštamas keliones savo SUV automobiliais ir visureigiais! Kelionių bekele organizatorius „Lietuviškas safaris“ pasirūpino, kad gražių dienų neleistumėte veltui ir pasigrožėtumėte įvairiais vaizdingais maršrutais.
Jums priklausys:• Maršruto track’as (atsidaro telefone arba planšetėje);• Detali maršruto legenda su aktualių taškų, lankytinų vietų aprašymu ir nuotraukomis;• Instrukcija, kaip pasiruošti kelionei.
Nr. 1 Vilnius – Labanoras – Vilnius. Tai 12 valandų trunkanti kelionė, kurios metu pabūsite gamtoje ir pasimėgausite lietuviško kulinarinio paveldo patiekalais. Maršrutas prasidės Vilniuje, o keliausite vienu gražiausių Lietuvos maršrutų tarp ežerų ir kalvų, pakeliui aplankysite pilkapius, užlipsite į apžvalgos bokštą, pasigrožėsite moderniais etnokosmologijos centro pastatais. Kelionės metu bus galima ir pagrybauti, ir pasimaudyti (priklauso nuo sezono). Maršruto ilgis – 168 km.
Nr. 2 Vilnius – Asvejos regioninis parkas – Vilnius. 8 valandų kelionė. Maršrutas prasideda šalia Vilniaus esančiame Raudondvaryje aplankant buvusius dvaro rūmus su alaus gamykla. Neilgai trukus Neries pakrantėje stabtelėkite prie kabančio Liuconių tilto ir Skališkių (verkiančios) uolos. Toliau keliausite vienu gražiausių Lietuvos maršrutų tarp ežerų ir kalvų kol pasiekę Laumenio ežerą rekomenduojame sustoti pietų pertraukai. Po pietų laukia grafo Tiškevičiaus medžioklės namų, storiausios Lietuvos pušies ir pilkapių apžiūrėjimas. Kelionės metu bus galima ir pagrybauti, ir pasimaudyti (priklauso nuo sezono). Maršruto ilgis – 135 km.
Nr. 3 Vilnius – Velnio duobė – Vilnius. Velnio duobė tūno giliai miške, Aukštadvario regioninio parko Mergiškių kraštovaizdžio draustinyje. Nuo Aukštadvario važiuokite Elektrėnų kryptimi ir už Aukštadvario autodromo iš karto pamatysite medinę nuorodą į kairę link Velnio duobės. Pasukę pagal nuorodą ir pavažiavę į priekį dar 3 kilometrus privažiuosite žymiąją Velnio duobę. Maršruto ilgis – 72 km.
Nr. 4 Vilnius – Perlozai – Vilnius. Tai ekskursija į seniausią Lietuvos istoriją menantį regioną. Čia teka upelis, nuo kurio vardo kildinamas Lietuvos pavadinimas. Keliaudami dar aplankysite Skruzdžių ąžuolą, Janionių piliakalnį, Čiobiškio urvą, Ilgojaus akmenį, Budelių piliakalnį, o per Nerį kelsitės keltu, kad vakarėjant pasiektumėte vieną gražiausių kaimų – Grabijolus. Maršruto ilgis – 98 km.

Kaina nuo: 29.00 EUR.