Loading…

Valgomos puokštės gamybos dirbtuvės

Pamoka skirta visiems, kurie nori išmokti pasigaminti savo valgomą puokštę ir ypač naudinga tiems, kurie jau išdovanojo visas savo gamintas dovanas ir ieško naujų idėjų.Valgomos puokštės – tai kitoks požiūris į dovanas ir sveikinimus. Gaminimo pamokoje laukiami tiek suaugę, tiek vaikai. 
Valgomos puokštės gaminimo pamoka Dovanų kuponas 
Pamokos metu dalyvausite šokolado degustacijoje, sužinosite šokolado gamybos subtilybes, valgomų puokščių tendencijas ir pasigaminsite savo originalią puokštę iš braškių, kurią galėsite padovanoti brangiam žmogui ar suvalgyti.
Gaminimo pamoka vyksta kartą per mėnesį surinkus grupei. Būtina išankstinė registracija. Į kainą įeina visos priemonės ir ingredientai skirti puokštei pasigaminti  bei gėrimo taurė proceso metu. Vaikams pasiūlysime kokteilį.
Kiekvieną mėnesį sutartu laiku kviečiame visus norinčius išmokti pasigaminti valgomą puokštę, kuria galėsite nustebinti pačius brangiausius ir artimiausius, arba mokydamiesi kurti gerai praleisite laiką bendraminčių apsuptyje.
Apie Šokoladinę  (Saldita): Gamyboje naudojamas aukščiausios rūšies šokoladas.Rankų darbo šokoladiniai saldainių rinkiniai sukurti įvairioms progoms pažymėti ar paįvairinti vakarėlį su draugais, šeima. 

Kaina nuo: 20.00 EUR.