Loading…

Veido odą lepinanti ir jauninanti procedūra

Jums siūlome prabangų procedūrų rinkinį Veido odą lepinančią ir jauninančia, kurią sudaro: 
Deimantinė Dermabrazija – jos metu naudojamos deimantinės galvutės. Saugiai nušveičiamas viršutinis raginis odos sluoksnis, sumažėja odos nelygumai, nyksta randeliai po spuogų. Oda tampa labai švelni ir atsinaujinusi.
Mezoterapija – jos metu greitai ir neskausmingai į gilesnius odos sluoksnius įvedamos aktyvios medžiagos – vitaminai, mikroelementai ir t.t.
Photon LED šviesų terapija. Šių 7 skirtingų šviesų spektras aktyvina odos ląsteles, balansuoja odos tonusą, ramina sudirgusią ir paraudusią odą, mažina uždegimus.
Procedūra užbaigiama veido kauke. Veidas padengiamas alginatine kauke su spirulina. Spirulina – stiprus antioksidantas, didina odos elastingumą ir stangrumą, mažina raukšles. Drėkina odą, šalina toksinus, praturtina odą vitaminais.
 
 
Kiti Betadovana.lt pasiūlymai iš  “VIP” grožio salono. 
Grožio procedūros Tauragės mieste. 
Kombinuota veido valymo procedūra,  kuri  giliai išvalo veido odą ir procedūros metu praturtinama vitaminais. 
Rūgštinis veido valymas – tinkantis paaugliams veikiantis spuogelius, mažinantis randus. 
Haliurono rūgšties “Restylane” raukšlių užpildas – trokštančioms tobulų veido linijų, putlių taisyklingos formos lūpų bei jaunatviškai lygios odos.
 
Masažai Tauragės mieste. 
Populiariausias Medaus masažas nugarai. Vienas iš pagrindinių Tibeto gydomųjų masažų. Dėl medaus gydomųjų bei imuniteto stiprinamųjų savybių medaus masažu pasiekiamas ilgalaikis efektas.
Lomi – Lomi masažas. Šis masažas kilęs iš Havajų ir vadinamas ,,gydančių rankų“ masažu. Lomi-Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių. Gilus, bet švelnus masažas šalina įtampą, grąžina energiją, atpalaiduoja viso kūno raumenis.
Poros masažai nugarai ir  atpalaiduojantis masažai Jai ir Jam Tauragėje.  Pirmiausia pabūsite infraraudonųjų spindulių pirtelėje, kur skatinamas vidinis organizmo valymasis ir toksinų šalinimasis. Taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujo apytaka, valosi oda, stiprėja imunitetas. Po pirtelės abiems atliekamas viso kūno ,,Lomi-Lomi“ masažas

Kaina nuo: 40.00 EUR.