Loading…

VIRTUALIOS REALYBĖS PRAMOGOS didžiausioje Lietuvoje VR žaidimų salėje

V-Rshop – tai pirmasis ir šiuo metu didžiausias virtualios realybės kambarys Lietuvoje, kuriame Jūs galite atrasti kitus pasaulius. Čia, užsidėję specialius akinius, Jūs atsidursite kitoje realybėje, kur Jūsų laukia nepamirštami pojūčiai!
HTC Vive yra naujausi ir šiuo metu geriausi virtualios realybės akiniai, kuriuos galite išbandyti V-Rshop kambaryje. Su šiais akiniais Jūs atsidursite visiškai kitame pasaulyje ir galėsite jame dairytis 360 laipsnių kampu, o pultelių pagalba turėsite rankas ir galėsite žaisti su įvairiais objektas, paimti daiktus, mesti juos ir t. t. Žodžiais nupasakoti šių potyrių tiesiog neįmanoma – tai turite patirti patys.
Atvykę į V-Rshop kambarį su kompanija galėsite patogiai įsitaisyti ant minkštasuolių ir stebėti žaidžiantį draugą. Šiuo metu turime 4 HTC Vive kambarius, todėl vienu kartu į virtualią realybę gali patekti 4 asmenys ir nereikės laukti savo eilės. Pas mus rasite 2 vairavimo ir skraidymo simuliatorius, kurių pagalba galėsite pasijusti kaip tikras lenktynininkas ar pilotas. Taip pat pageidaujantiems gali būti surengtas turnyras, kurio metu galėsite varžytis vienas su kitu dėl geriausio Virtualios Realybės žaidėjo titulo.
Pas mus galėsite kovoti prieš zombių armijas, šaudyti robotus kosminėje stotyje, šaudyti iš lanko ir apginti pilį nuo užpuolikų, išbandyti įvairius virtualius darbus, aplankyti garsiausias pasaulyje parodas, tyrinėti povandeninį pasaulį, stebėti kosmosą ir dar daug daug visko!

Kaina nuo: 10.00 EUR.