Loading…

Žygis dviračiais Kuršių Nerijoje „Tarp miškų ir smėlynų“

 
Šio žygio metu Kuršių Neriją atrasite gamtoje mindami pedalus. Išvyka prasidės Nidoje ir tęsis miškais, Kuršių marių įlankomis. Pakeliui aplankysite aukščiausią Kuršių Nerijoje Vecekrugo kalną, kuris kadaise buvo didžiulė smėlio kopa, grasinusi užslinkti ant Preilos gyvenvietės.
Prieš Pervalkos žvejų kaimelį sustosite Karvaičių užpustymo vietoje. Šis kaimas kadaise buvo vienas iš didžiausių Kuršių Nerijoje. Vėliau privažiuosite Pervalką nuo kurios 9 km tęsiasi Naglių gamtos rezervatas. Jus nustebins „Mirusios kopos“, kurias aplankysite pažintiniu taku į Naglių kopą. Vėliau dviračių takas pasisuks link Baltijos jūros, kur sustosite išsimaudyti ir po kurio laiko pasieksite Juodkrantę – seniausiai savo vietoje išlikusią žvejų gyvenvietę, kurią supa sengirės ir nepaliesta gamta.
Žygį užbaigsite apžiūrėdami didžiausią Europoje pilkųjų garnių ir kormoranų koloniją, kuri užima apie 9 ha plotą. Grįžimas į Nidą – autobusu. Maršrutas: Nida-Preila-Pervalka-Mirusios kopos (Naglių gamtos rezervatas)-Juodkrantė (32 km.).

Kaina nuo: 24.62 EUR.