Nuoroda
Prisijungti
Mano įsiminti puslapiai
Jūs neturite įsimintų puslapių. Radę įdomių pramogų ir pasiūlymų tinklalapyje, jų puslapyje galite paspausti mygtuką „Įsiminti”. Vėliau 10 paskutinių įsimintų objektų sąrašą matysite čia ir visuomet galėsite lengvai rasti savo mėgiamas pramogas.
Reklama portale

Reklama

Pasinaudokite Savaitgalis.lt reklamos pasiūlymais ir praplėskite savo klientų ratą:

1.

Tapkite geriau matomi: iškelkite ir išryškinkite savo paslaugas pirmose pozicijose.

Iškėlimas išskiria Jūsų paslaugas iš konkurentų ir pritraukia daugiau klientų. Ypač pasiteisina skiltyse „Kaimo turizmas“, „Grožis ir sveikata“, „Apgyvendinimas“, „Baidarės, kanojos...“, kitose didesnėse kategorijose.
Reklamos kaina: 99 Lt / 28.67 € + PVM (2 mėnesių laikotarpiui)

      Reklamos ypatumai ir pavyzdžiai

2.

Įdėkite reklaminę antraštę, matomą visuose Savaitgalis.lt puslapiuose.

Reklama rodoma visuose tinklalapio puslapiuose, užima didelį plotą ir taip patraukia kiekvieno apsilankiusio dėmesį. Siūlome dėti 2 rūšių reklamines antraštes:750x100 px puslapio viršuje arba 250x250 px dešinėje.
Reklamos kaina: 5 Lt / 1.45 € + PVM/1000 parodymų

      Reklamos ypatumai ir pavyzdžiai

3.

Sužinokite, kokių išskirtinių reklamos pasiūlymų turime Jums!

Kuriame individualius reklamos pozicijų pasiūlymus, ilgalaikius reklamos paketus ir nestandartines reklamos formas išskirtiniams klientams. Norėdami tokios reklamos susisiekite su mumis.

      Reklamos ypatumai ir pavyzdžiai


Ilgiems reklamos laikotarpiams ir nuolatiniams klientams taikome dideles nuolaidas!

Kodėl verta rinktis Savaitgalis.lt reklamą?

Didelė tikslinė auditorija - per mėnesį tinklalapį aplanko daugiau nei 100 000 lankytojų. Pagrindiniai jų klausimai: kur pramogauti, apsistoti, pavalgyti, atšvęsti, išvažiuoti, pailsėti, atgauti gerą išvaizdą ir sveikatą? Jei Jūsų paslaugos atsako bent į vieną iš jų, ši auditorija idealiai tinka Jūsų reklamai. Peržiūrėti statistiką.
Augantis žinomumas – kiekvieną mėnesį apie portalą sužino ir jame apsilanko virš 50 000 naujų lankytojų.
Pripažinimas - įvairios įmonės ir privatūs asmenys čia jau paskelbė daugiau nei 3000 pramogų! Lankytojai pramogų paieškai, o įmonės savo paslaugų reklamai dažnai renkasi būtent Savaitgalis.lt tinklalapį.
Geras reklamos matomumas – vienu metu parduodamas ribotas skaičius reklamos pozicijų. Taip pasiekiamas maksimalus reklamos efektyvumas.

Susisiekite su mumis!