„Akustiškai – tai formatas, nuo kurio prasidėjo mano muzikinis kelias ir prie kurio vis sugrįžtu. Tai erdvė, kurioje muzika gimsta natūraliausiai – tik balsas, fortepijonas ir labai arti esantys klausytojai,” – apie būsimus koncertus pasakoja Vidas Bareikis.
Būtent tokioje artimoje atmosferoje ir įvyks šie pavasario pasirodymai. Kai publika yra visai šalia, atsiranda visiška laisvė improvizacijai, gyvam bendravimui ir netikėtiems momentams, kurie kiekvieną koncertą paverčia unikaliu.
Vakaro metu akustinėse versijose skambės populiariausios Vido Bareikio dainos, o taip pat laukia ir kelios netikėtos premjeros. Tai bus proga pirmiesiems išgirsti naują atlikėjo kūrybą ir sužinoti, kuo jis gyvena šiandien.
Koncerto vietoje taip pat bus galima įsigyti Vido Bareikio geriausių dainų vinilinę plokštelę bei kūrybinę autobiografinę knygą „VB knyga“.
„Labai jūsų laukiu.” – su nekantrumu kviečia Vidas Bareikis.
1

