„Crazy Coyotes“ vakarėlių legenda atkeliavo į Vilnių

„Crazy Coyotes“ vakarėlių legenda atkeliavo į Vilnių

Karšti, laukiniai, „Crazy Coyotes“ vakarėliai yra tikrų tikriausia legenda. Visi žinome, jog tai reiškia, kad vakarėlio metu gražiausios merginos šoka ant stalų, dainuoja ir nevaldomai linksminasi. Tačiau ar žinote kur tai prasidėjo? Kas sugalvojo tokius vakarėlius?

 

„Crazy Coyotes“ legenda prasidėjo nuo vienos merginos, kuri turėjo svajonę ir šiek tiek laukinės aistros. Ji užaugo Niujorke, ten mokėsi katalikų mokykloje, kuri visiškai nebuvo katalikiška. Apkalbos apie to meto katalikų mokyklos merginas buvo visiška tiesa. Jų elgesys merginą ir paskatino gyvenime pasiekti daugiau. Ji mokėsi ir dirbo dvejose darbo vietose, viena iš jų buvo Itališkas restoranas. Nors ji buvo tik padavėja, tačiau labai versli. Išvykus restorano direktoriui atostogų, jis paliko jauną merginą prižiūrėti verslą. Taip nutiko, jog mergina visų pirma susikvietė visus savo draugus ir padarė tikrą vakarėlį restorane. Pilstydama gėrimus kitiems nepamiršo ir savęs, todėl netikėtai atsidūrė ant baro, pradėjo šokti, dainuoti ir kitaip linksmintis. Publika taip užsivedė, jog ištuštino barą ir restorane išleido krūvas pinigų. Nuo to laiko, direktorius uždarė restorano virtuvę ir susikoncentravo tik į baro veiklą.

 

„Coyote Ugly“ baras Las Vegase

„Coyote Ugly“ baras Las Vegase

 

Kadangi merginai tėvai liepė susirasti „tikrą darbą“, ji nusprendė dirbti “Wall Street”, deja, dirbdama biržos maklere ji neuždirbo pakankamai pinigų, tad dirbo dar ir naktiniame bare. Likimas jai davė nuostabią galimybę dirbti baro administratore, o po to ir atidaryti savo barą, kuriame ji tęsė laukines linksmybes. Ji pasamdė gražias barmenes, kurios mokėjo šokti ir dainuoti, taip jos užvesdavo publiką ir pardavė dar daugiau gėrimų. Taip 1993 metais atsidarė garsiausias JAV baras „Coyote Ugly“. Šiandien, šį barą galima aplankyti ne tik JAV, bet ir Japonijoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir kitose pasaulio šalyse.

Apie šį barą buvo sukurtas legendinis filmas „Pašėlusios kojotės“ (2000m.)

 

Nuotrauka iš filmo „Coyote Ugly“ / 2000m.

Nuotrauka iš filmo „Coyote Ugly“ / 2000m.

Amerikos dvasia alsuojantis resto-baras „Wall Street Avenue“ seka legendos pėdomis ir rengia „Wild Coyotes“ ketvirtadienių renginių ciklą. Bare skambės garsių DJ muzika, o atmosferą kaitins profesionalios šokėjos. Šiame bare renkasi tie, kurie ne tik ištroškę naktinio gyvenimo pramogų, bet ir kokybės, skaniausių gėrimų bei šauniausios kompanijos.

2017 spalio 19 d.