Kartu su Jurga Šeduikyte „Tamstoje” šoko visa susirinkusi publika

Kartu su Jurga Šeduikyte „Tamstoje” šoko visa susirinkusi publika

Praėjusį penktadienį muzikiniame klube „Tamsta” atlikėja Jurga pristatė septintąjį savo albumą „Not perfect”. Tai – pirmasis koncertas, kuriame gerbėjai galėjo išgirsti naujojo albumo dainas. Pristatyta programa išjudino visą salę ­– vakaro pabaigoje susirinkę klausytojai šoko kartu su dainininke.

Koncerte nuskambėjo ne tik albumo „Not perfect” kūriniai, bet ir naujos hitų „Nebijok”, „Smėlio žmonės”, „Aš esu tiktai, jei tu esi” versijos.

Renginio klausytojus Jurga stebino drąsiu sceniniu įvaizdžiu bei ritmingomis, elektroninės muzikos elementais pripildytomis dainomis.

Balandžio 20 d. albumą planuota pristatyti „Compensa” koncertų salėje. Dėl neišparduotų bilietų renginys taip ir neįvyko.

„Neslėpėme, kad pilnos arenos nesurinkęs koncertas pakoregavo mūsų planus. Visuomet tikėjau ir tikiu, kad svarbiausia išlikti atviram – tiek kūryboje, tiek ir bendravime. Šiandien jau žinau, kad sprendimas iškeisti areną į klubo erdvę buvo teisingas. Penktadienio vakaras tai įrodė: mažesnė erdvė suteikė galimybę būti arti klausytojų. Man, kaip kūrėjai, siekiančiai dalintis ir įkvėpti kitus, čia pat esančių klausytojų emocijos ar noras leistis šokti kartu, yra didžiausia dovana“, – pasakojo Jurga.

Artimiausi atlikėjos pasirodymai vyks gegužės 31 d. Kaune, Pažaislyje, bei birželio 4 d. Taujėnų dvare.

2017 gegužės 15 d.