Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

 

Nors filme didžiausiu jos priešu tampa blogiukė Rita Repulsa (ją vaidina Holivudo žvaigždė Elizabeth Banks), realiame pasaulyje Becky G, pasitelkdama supergalias, pirmiausiai kovotų su patyčiomis.

 

„Kaip per vieną spaudos konferenciją manęs paklausė, kokių supergalių norėčiau turėti tikrame gyvenime, susimąsčiau. Net ir vaidindama Trini, niekuomet apie tai nepagalvojau. Norėčiau kovoti su neteisybe, pavyzdžiui, išgelbėti visus, kenčiančius patyčias ir nubausti tuos, kurie leidžia sau žeminti kitus žmones. Manau, tuomet pasaulis taptų gražesnis ir saugesnis“, – sako Becky G ir po kelių akimirkų priduria, jog, jos manymu, visi bent kiek žinomi žmonės tų supergalių išties turi.

 

Becky G daina „Can’t Stop Dancin’“

 

https://youtu.be/7NwzxGntDgs

 

Dainininkės bei aktorės nuomone, įžymybės gali kalbėti apie problemas savo interviu, socialiniuose tinkluose ir taip paveikti savo gerbėjus.

 

„Tikiu, kad jei nuolat kalbėsiu apie tai, koks blogis yra patyčios, pateiksiu realių pavyzdžių ir net atvirai pasakysiu, kaip jaučiausi, kai mane vaikystėje žemino kiemo draugai, bent procentu sumažinsiu šią problemą. O tai jau daug“, – neabejoja Becky G.

 

Naujoji „Galingųjų reindžerių“ žvaigždė teigia, jog savo supergalias panaudotų ir bandant sutramdyti maištingus paauglius.

 

„Jei tik maištauti mėgstantis jaunimas įlįstų į savo tėvų kailį, jie suprastų, kad tėvai nori tik gero savo vaikams. Būtent todėl jie būna griežti, skiria namų areštą, baudžia. Nes nori, kad jų atžalos nenueitų klystkeliais, o užaugtų perspektyviais ir gerais žmonėmis“, – sako  naujoji Geltonoji reindžerė, į savo debiutinio filmo premjeras atvykstanti pasipuošusi būtent geltonomis suknelėmis.

 

Becky G dainos „Sola“ vaizdo klipas:

 

https://youtu.be/Fg5BodB3imA

 

Trini bei kiti keturi filmo „Galingieji reindžeriai“ veikėjai Kimberli, Džeisonas, Bilis ir Zakas – penki paprasti vieno miestelio paaugliai, net nepažįstantys vienas kito. Tačiau vieną dieną keisti atsitiktinumai juos suveda – visi penki vienu metu atsiduria paslaptingame apleistos šachtos tunelyje, kur vyksta protu nesuvokiami dalykai.

 

Kad ir kaip atrodytų neįmanoma patikėti, penki jaunuoliai netrukus pastebi įgiję supergalių: antžmogišką jėgą, greitį, minties aštrumą. Taip gimsta legendinis penketukas – „Galingieji reidžeriai“.

 

Raudonasis reindžeris – Džeisonas, Juodasis reindžeris – Zakas, Geltonoji reindžerė – Trini, Mėlynasis reinžeris Bilis ir Rausvoji reinžerė – Kimberli. Tačiau ši transformacija – tik nuotykių pradžia, nes kartu pabunda ir 65 milijonus metų snaudę blogio jėgos, kurių galutinis tikslas- žmonijos sunaikinimas. Vienintelis šansas išgelbėti mūsų civilizaciją – šiems naujiesiems superherojams susivienyti ir kartu stoti į lemiamą kovą.

 

Naujieji ir dar įspūdingesni „Galingieji reindžeriai“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kovo 31 dieną.

 

Fantastinio nuotykių veiksmo filmo anonsas: https://youtu.be/2sT77OroV48

2017 kovo 28 d.