13-asis grupės ARBATA gimtadienis!

13-asis grupės ARBATA gimtadienis!

Taip, tai kaip pasaka. Įtraukianti, šilta ir labai laukiama. ARBATAI jau 13 metų. Tai laikas, kai susibėga visi draugai, žmonės, kuriuos „Arbatos” muzika vienaip ar kitaip įtraukė į pasaką, kurioje visi herojai yra labai laukiami. 
Koncertas vyks birželio 6 d. 20 val. Vilniuje klube „Artistai” 
Labai lauksim pasakiškų dovanų 🙂

Mūsų gimtadienis – didžiausia šventė metuose ne tik mums, bet ir mūsų klausytojams, dėl to norime, kad kiekviena šventė būtų išskirtinė.

Tad šiais metais pristatome programą “Pasivaikščiojimai su Arbata”: birželio 6d. turėsite galimybę atsigerti ne tik paprastos ir tradicinės Arbatos, bet ir gurkštelėti įvairiausių prieskonių, poskonių, įsidėti gabalėlį rudo cukraus ar užsibarstyti cinamono.

Kartu su Arbata vaikščios:

Germanas Skoris – žmogus, kuris iš tikrųjų yra grojęs grupėje Arbata, bet gerokai labiau žinomas kaip grupių “IR”, “The Perfect Pill” lyderis, Auksinio balso dalyvis, Arbatos albumų garso inžinierius ir prodiuseris. Tai mūsų draugas, be kurio neįsivaizduojame Arbatos kelionės į priekį.

Tada Dešukas – smuiko virtuozas, gebantis prakalbinti savo instrumentą įvairiausiomis kalbomis – nuo džiazo iki klasikos, nuo folk iki roko. Tadas mėgsta susitikti su Zala, atsigerti arbatos ir kartu pagroti. Ne paslaptis, jog Tado smuikas girdisi ir Arbatos albumuose.

Vaida – Zalos bendražyge dar prieš kokį 15 metų. Taip, dar seniau, nei susikūrė pati grupė. Vaida kalbina fleitą. Vaidą kartu su Zala matė nedaugelis. Arba tiesiog jau pamiršo, kad matė. Tad sunku ką ir pasakyti, išgirsime!

Ir du paslaptingi nauji vėjai Arbatos pasivaikčiojimuose – Šarūnas Dignaitis (būgnai) ir Julius Bakanauskas (bosinė gitara). Apie šį reikalą niekas išvis nieko negirdėjo. Bet sklinda kalbos, kad jie moka užburti

O be svečių klausytojų ausis džiugins ta Arbata, kuri, kad ir kiek vaikščiotų ir bendrautų su kitais, vis tiek lieka pati tikriausia ir tyriausia. Birželio 6d. su jumis: Andrius Zalieska, Sigitas Lobė, Povilas Račas, Bernardas Prušinskas ir Gediminas Stankevičius.

Iki Pasimatymo!    

DAUGIAU