2-jų dienų Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklas vyrams „Kaip atskleisti moterį?“

2-jų dienų Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklas vyrams „Kaip atskleisti moterį?“

Kviečiame balandžio 14-15 d. į išskirtinį dviejų dienų Rimvydo Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklą VYRAMS „KAIP ATSKLEISTI MOTERĮ?“ Vilniuje.

REGISTRUOKIS: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/seminaru-ciklas-vyrams/

Yra tokia vyriško tobulėjimo sritis, kurioje šiek tiek pasimokęs jūs tapsite geriausias Lietuvoje. Sutikti vyrą, meistriškai išmanantį, kaip atskleisti moterį, retenybė. Taip yra dėl to, kad vyrai įsitikinę, jog visa tai moka arba viską apie tai išmano ir todėl net nenutuokia, kad to reikia mokytis. Visi juk žino, kad jeigu vyras bus sėkmingas (aprūpins moterį viskuo), seksualiai patrauklus (suteiks jai nepamirštamus orgazmus), bus džentelmenas, tai moteris bus laiminga. Moteris galbūt jausis saugi, patenkinta, bet nebūtinai realizuota, atsiskleidusi ir save išreiškusi – t. y. laiminga. Šiais laikais moteris pati gali apsirūpinti ir apsupti save žmonėmis, kurie ją gerbs bei vertins. Patriarchaliniai laikai jau seniai praėjo. Dabar moterys irgi nori atskleisti visą savo, kaip žmogaus, potenciją: išreikšti savo asmenybę, moterišką prigimtį ir realizuoti savo sielos misiją, o tai šiuolaikinei moteriai nėra vien tik rūpinimasis vaikais bei šeima. Visi vyro bei moters sąveikos scenarijai sunkiai adaptuojami šiuolaikiniam žmogui ir tai puikiausiai parodo didelis skyrybų skaičius išsivysčiusiose šalyse. Kaip vyras ir moteris gali padėti vienas kitam būti laimingam šiais laikais? Kaip vyras gali padėti moteriai atsiskleisti ir save išreikšti?

Akivaizdu, kad mūsų tėvų ir senelių pamėgti gyvenimo scenarijai bei vaidmenys neveikia. Psichologai negali pasiūlyti vieno, visiems tinkamo vyro ir moters sąveikos modelio, nes jo tiesiog nėra. Pora turi pati jį atrasti ir susikurti. Tačiau kaip tapti santykių ir gyvenimo modelių atradėju bei kūrėju, kai esame nuo mažens įpratę būti tik vartotojais ir naudotojais? Kur gauti energijos, įkvėpimo ir tikėjimo kurti? Kaip kuria vyras ir kaip – moteris? Kaip gali jie darniai tai daryti kartu? Kaip atrasti naujų santykių modelių, intymumo išraiškų, abiem natūralų gyvenimo būdą?

Mes gyvename vartojimo epochoje. Šiuolaikinės moterys nori gauti santykius tokius, kokius vaizduoja filmuose, seksualiniame gyvenime jos nori patirti ne orgazmą, bet daugkartinius orgazmus, jos nori išbandyti G taško, A taško, U taško arba viso kūno orgazmus. Moterys žino, kad jie yra ir todėl nori juos gauti iš savo vyro. Ką vyras turi žinoti ir mokėti, kad tai taptų įmanoma? Kaip veikia vyro ir moters fiziologija sekso metu? Kodėl įprastas vyras gali patenkinti moterį tik karštuoju santykių pradžios laikotarpiu, o vėliau atsiranda kasdienybė, nuo kurios kenčia abu? Kas yra seksualiniai blokai ir kaip jie įveikiami? Kaip tapti geriausiu meilužiu? Kaip atrodo asmeninis ir dvasinis tobulėjimas seksualumo sferoje?

Šiuos ir kitus įdomius klausimus mes nagrinėsime požiūrio plėtimo seminarų cikle vyrams.

 

Pagrindinės seminarų ciklo temos:
 • Šiuolaikinis vyras ir moteris. Kaip jie gali gyventi darniai?
 • Kas moterį atskleidžia, padeda jaustis realizuotai ir gyventi jai natūralų gyvenimą?
 • Kodėl vyrui naudinga ir reikalinga atskleisti savo mylimą moterį?
 • Kūrėjų gyvenimo poroje kartu scenarijai.
 • Moters asmenybės bei socializacijos tipai ir jų atskleidimo būdai.
 • Moters poreikiai, vertybės ir elgsenos scenarijai.
 • Moters ego: ką su juo daryti?
 • Gyvenimo ir santykių modeliai, kurie moterį daro laimingą.
 • Kodėl įprastas seksualinis gyvenimas iki galo neatskleidžia moters?
 • Moteriškas požiūris į seksą ir intymumą.
 • Kas yra geriausias pasaulyje meilužis moterų akimis?
 • Ilgai trunkančio mylėjimosi metodas. Kaip vyrui to išmokti?
 • Meditatyvaus sekso technologija.
 • Seksualinės energijos valdymo būdai.
 • Moteriškas ir vyriškas mylėjimosi būdai. Kaip jie veikia ir kaip papildo vienas kitą?
 • Kaip, atskleidžiant savo moterį, pačiam realizuoti visą savo kaip vyro potencialą?

 

Seminarą ves:

Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

 

Kviečiame registruotis ir atvykti į DVIEJŲ DIENŲ požiūrio plėtimo seminarą vyrams!

 

DATA: balandžio 14-15d. (šeštadienis, sekmadienis)

LAIKAS: 11-18 val. (atvykimas ir registracija nuo 10:40 val., numatoma 1,5 val. pietų pertrauka).

SEMINARO VIETA: viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius.

DVIEJŲ DIENŲ SEMINARO KAINA: 98 Eur

 

Išankstinė registracija būtina! Registracija patvirtinama tik sumokėjus 30€ avansą. Sąskaitą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams arba rašykite mums el.paštu: [email protected] Svarbu: sumokėtas avansas negrąžinamas!

 

REGISTRUOKIS: https://soulaction.lt/artimiausi-ivykiai/seminaru-ciklas-vyrams/

Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

 

Iki malonaus susitikimo!

„SoulACTION“ komanda

www.soulaction.lt

DAUGIAU