2RU2RA/22 hours experiment

2RU2RA/22 hours experiment

2RU2ROS savaitgalį kviečia į mados ir muzikos šventę

Šį šeštadienį, rugpjūčio 22 d., Klaipėdos industrinėje erdvėje žinomos uostamiesčio įvaizdžio kūrėjos ir rūbų stilistės, pasivadinusios „2RU2RA”, kviečia į alternatyvų, eksperimentinį mados, muzikos ir meno renginį „22 Hours“. Jo metu kūrėjos 22 valandoms plačiai atvers savo dirbtuvių duris.

Klaipėdiečius, uostamiesčio svečius ir visus atostogautojus 2RU2RA merginos kviečia į neiprastą atvirų durų dieną, kurios metu 22 valandas veiks unikali parduotuvė „Showroom & Pop Up Shop“. Joje bus demonstruojami ir parduodami naujausi merginų kūriniai. Lounge zonoje lankytojams bus pasiūlyti vėlyvi pusryčiai, o reginių ištroškę svečiai turės galimybę pasigrožėti įvairiomis meninėmis instaliacijomis ar pasidaryti laikinąją tatuiruotę studijoje „Ink on skin”. Menų mylėtojai su mažais vaikais galės apsilankyti mažiesiems įkurtoje kūrybinėje erdvėje.

Specialiai šiam renginiui „AgneArt” menininkė Agnė Kišonaitė sukurs net dvi „Absolut” instaliacijas. Viena jų – didžiausia vienkartinių pirštinių mozaika, kurią kaip rekordinę fiksuos agentūra Factum.
Iš 500 pripūstų pirštinių menininkė sukonstruos beveik 10 kvadratinių metrų dydžio instaliaciją – „Absolut” lūpas. Be to, numatyta pastatyti iš veidrodžių sulipdytą 3 metrų aukščio „Absolut” butelį. Buteliui sukurti bus panaudota apie 800 skirtingų dydžių ir formų veidrodėlių.

Renginio svečiai: Justinas Jarutis, Albertzone Show, Anna Hanna, Rockyrocky, Driule XL, Recoco

DAUGIAU