3-ioji Ann Wigmore GYVO MAISTO konferencija

3-ioji Ann Wigmore GYVO MAISTO konferencija

Spalio 25 d. Vilniaus kongresų rūmuose įvyks jau 3-oji Ann Wigmore fondo organizuojama GYVO MAISTO konferencija. Unikaliomis praktinėmis žiniomis dalinsis specialiai į Lietuvą atvykstantys tokie sveiko gyvenimo būdo ir medicinos pasaulyje pripažinti autoritetai kaip: Dr. Caldwell Esselstyn Jr. (JAV), Dr. Brian Clement (JAV) ir Dr. Claus Leitzmann (Vokietija).

Augalinio maisto naudą net JAV prezidentui Bill Clinton įrodęs bei rezultatų pasiekti padėjęs daktaras Caldwell Esselstyn pristatys ir savo autorinę knygą.

Dėl pastebimos „ligų jaunėjimo” tendencijos konferencijoje bus aptartos itin svarbios temos, susiję su mitybos ir gyvenimo būdo įtaka širdies ir kraujagyslių, lėtinėms ligoms, bei galimybė jas išgydyti net ir sunkiems ligoniams. Lietuviai gydytojai – prof. Algimantas Kirkutis ir daktaras Darius Kubilius konferencijoje ne tik kalbės apie prasidėjusią augalinės mitybos draugystę su tradicine medicina, bet ir dalinsis asmenine patirtimi, kuri juos atvedė iki gyvojo maisto pasirinkimo.

Turėsite neeilinę galimybę gyvai išgirsti apie gyvo maisto programos dalyvių pokyčius, susipažinti su pranešėjais ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Konferencijos metu veiks sveikos gyvensenos produktų mugė.

Gyvojo maisto renginiai sutraukia per tūkstantį sveika gyvensena ir teisinga mityba susidomėjusių žmonių, tarp jų ir žinomus žmones, jau ilgametę patirtį turinčius žaliavalgius bei holistiniais ir netradiciniais gydymo metodais besidominčius medikus.

  Ši GYVO MAISTO konferencija skiriama lietuvės Ann Wigmore (Ona Varapickaitė) atminimui.

DAUGIAU