free 3 nuostatos padėsiančios uždirbti daugiau

3 nuostatos padėsiančios uždirbti daugiau

NEMOKAMAS WEBINARAS VISIEMS, KURIE NORI IŠVENGTI VIDINIO KONFLIKTO TURTĖJANT

REGISTRACIJA: http://bit.ly/webinaras_11_21

 

Prieš septynerius metus man atrodė, kad pinigai nėra svarbiausias dalykas gyvenime, kad jų reikia tik baziniams poreikiams patenkinti, o toliau – kaip Dievas duos. Šiandien suprantu, kad pinigai tikrai nėra svarbiausias dalykas gyvenime, bet be jų tie svarbiausi dalykai teikia labai mažai laimės.

Sunkūs išgyvenimai privertė kitu kampu pažvelgti į pinigus, pakeisti nuostatas ir paėmus finansinį gyvenimą į savo rankas – apversti jį 180 laipsnių. Šiandien džiaugiuosi nuolat augančiomis pajamomis, finansiniu stabilumu ir saugiu rytojumi.

Webinare 3 „NUOSTATOS PADĖSIANČIOS UŽDIRBTI DAUGIAU” aš pasidalinsiu trimis principais, padėsiančiais Jums pakeisti nuostatas apie pinigus bei turėti jų dar daugiau.

 

Iki pasimatymo webinare

Nerijus Murauskas

 

APIE KĄ ŠIS WEBINARAS?

Savo šeimos santykių ir pinigų valdymo modelį paveldime iš savo tėvų. Kad ir kaip sunku pripažinti – problemas paveldime tas pačias. Liūdniausia, kad tos problemos yra tokios įprastos ir įaugusios į mūsų galvas, kad traktuojame, jog tai yra normalu. Dažnai yra labai nepatogu kalbėtis apie pinigus. Vien tai sukelia mažus nesutarimus, nepasitenkinimo bei nelygybės jausmą. Šis webinaras – apie 3 dalykus, kuriuos pakeitus, ženkliai pagerės tiek santykiai su pinigais, tiek santykiai poroje.

 

KAM SKIRTAS ŠIS WEBINARAS?

Apie pinigus dažniausiai mūsų nemoko: nei namuose (neskaitant pasakymo – taupyk juodai dienai), nei mokykloje, nei universitete. Tai – sritis, su kuria nuolat susiduriame, nepriklausomai norime to ar ne. Skaudūs išgyvenimai šeimoje ar asmeniniame gyvenime interguoja nuostatas, kurios arba padeda arba trukdo turtėti bei mėgautis uždirbant. Pakeiskime šias nuostatas naujomis.

 

Kalbėsime apie:

Kaip didinti turimų pinigų kiekį ir tuo mėgautis?

Kaip sekti savo pajamų/išlaidų balansą, kad būtų malonu?

Kaip tobulėti asmeninių finansų srityje?

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

Data: 2018 lapkričio 21 d. (trečiadienį)

Laikas: 20:00 val.

Trukmė: 45-60 min.

Kaina: NEMOKAMAI

Užsiregistruoti galite iki webinaro dienos 19:25 val.

Norinčius labiau įsigilinti į šią temą kviečiame sudalyvauti seminaruose „7 vaistai TAVO piniginei pripildyti“ Vilniuje – gruodžio 4 d., Klaipėdoje – gruodžio 5 d., Kaune – gruodžio 6 d. Webinaro metu bilietus į šiuos seminarus galėsite įsigyti su nuolaida!

 

WEBINARĄ VEDA LEKTORIUS – NERIJUS MURAUSKAS

Verslininkas, lektorius, konsultantas.

„Savimi pasirūpinti yra mano pareiga, todėl į gyvenimą kabinuosi visomis keturiomis. Ir dar įsirėžęs nagais. Pinigai yra tema su kuria susiduriame kas dieną. Nepaisant to – švietimo apie pinigus Lietuvoje nėra. Matydamas šią problemą – dalinuosi savo žiniomis kaip teisingai tvarkyti savo pinigus. Tai daryti yra mano aistra.“ – sako Nerijus.

DAUGIAU