free “3 patarimai, kaip valdyti pinigus poroje norint darnių santykių”

“3 patarimai, kaip valdyti pinigus poroje norint darnių santykių”

NEMOKAMAS WEBINARAS VISIEMS, KURIE NORI IŠVENGTI KONFLIKTŲ DĖL PINIGŲ POROJE

REGISTRACIJA: http://bit.ly/webinaras_11_13

 

Daugelis mano, kad mūsų santykiai buvo tobuli nuo pat pirmos minutės ir tęsiasi iki dabar.

Taip, pradžioje viskas buvo nuostabu, bet ir mes turėjome sudėtingų momentų, pakilimų ir nuosmukių. Šįkart labai atvirai bei nuoširdžiai noriu pasidalinti mūsų patirtimi poros finansų valdymo klausimais. Šioje srityje mes patyrėme nemažai sunkumų. Žinau, kad labai daug porų juos taip pat patiria, tačiau apie tai arba nekalba, arba apsimeta, kad viskas gerai, nes tiesiog nedrįsta apie tai kalbėti.

Labai džiaugiuosi, kad mes su Ieva išsprendėme kylančias problemas pasinaudodami efektyviomis technikomis, kuriomis ir noriu su Jumis pasidalinti.

Lapkričio 13 d. vesiu nemokamą webinarą apie 3 didžiausias poros finansų valdymo klaidas tiems, kurie šioje srityje turi sunkumų. O tie, kurie galvoja, kad neturi, bet jaučia diskomfortą kalbėdami poroje apie finansus – taip pat dalyvaukite – Jums bus naudinga!

 

Iki pasimatymo webinare,

Žilvinas Butkevičius

 

APIE KĄ ŠIS WEBINARAS?

Savo šeimos santykių ir pinigų valdymo modelį paveldime iš savo tėvų. Kad ir kaip sunku pripažinti – problemas paveldime tas pačias. Liūdniausia, kad tos problemos yra tokios įprastos ir įaugusios į mūsų galvas, kad traktuojame, jog tai yra normalu. Dažnai yra labai nepatogu kalbėtis apie pinigus. Vien tai sukelia mažus nesutarimus, nepasitenkinimo bei nelygybės jausmą. Šis webinaras – apie 3 dalykus, kuriuos pakeitus, ženkliai pagerės tiek santykiai su pinigais, tiek santykiai poroje.

 

KAM SKIRTAS ŠIS WEBINARAS?

– Gyvenantiems poroje

– Norintiems išvengti konfliktų dėl finansų

– Norintiems jaustis finansiškai saugiai

 

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

Data: 2018 lapkričio 13 d. (antradienį)

Laikas: 20:00 h

Trukmė: ~45-60 min.

Kaina: NEMOKAMAI

Užsiregistruoti galite iki webinaro dienos 19:25 val.

Norinčius labiau įsigilinti į šią temą kviečiame sudalyvauti seminaruose „Poros finansų valdymas – darnus, užtikrintas gyvenimas” Kaune lapkričio 27d., Vilniuje lapkričio 28d., arba Klaipėdoje lapkričio 29d. Webinaro metu bilietus į šiuos seminarus galėsite įsigyti su nuolaida!

 

WEBINARĄ VEDA LEKTORIUS – ŽILVINAS BUTKEVIČIUS

Verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, taip pat VšĮ „Septyni penktadieniai” vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime.

DAUGIAU