3X3 KREPŠINIO TURNYRAS (REGISTRACIJA PRASIDĖJO)

3X3 KREPŠINIO TURNYRAS (REGISTRACIJA PRASIDĖJO)

Svajonė žaisti didžiausių Lietuvos krepšinio arenų aikštelėse išsipildo Šiaulių arenoje. Energija, dinamika, efektingi epizodai, kovos iki paskutiniųjų sekundžių ir saldus pergalės skonis. Atsipūsk nuo mokyklos, universiteto, darbų ir kitos rutinos – sudaryk pajėgiausią komandą ir pasinerk į krepšinio įvykių sūkurį visai dienai!

Varžybos vyks pagrindinėje krepšinio aikštelėje bei treniruočių salėje – iš viso šešiose aikštelėse vienu metu. Be krepšinio varžybų, vyks baudų, tritaškių metimų bei tolimo metimo nuo vidurio linijos konkursai. Su dalyviais bendraus ir nugalėtojus apdovanos krepšinio klubo “Šiauliai” krepšininkai, kurie taip pat sužais finalines varžybas su daugiausiai komandų pritraukusia amžiaus grupe.

KOMANDŲ REGISTRACIJA vyksta iki kovo 8 d., 17 val. el. p. [email protected] arba +370 687 33129 Mantas.

Starto mokestį sumokėti į DNB banko sąsk. nr. LT774010044200430639, mokėjimo kvite nurodant, kad tai yra starto mokestis, ir savo komandos pavadinimą, arba atvykti į Šiaulių areną IV – jame aukšte esančias administracijos patalpas. Taip pat galime išrašyti sąskaitas (juridiniems ir fiziniems asmenims)

 

DAUGIAU