5 dienų edukacinė programa vaikams

5 dienų edukacinė programa vaikams

Juk vasaros atostogas galima praleisti ne tik smagiai, bet ir naudingai, išmokti šį tą naujo, kas tikrai pravers tolimesnei vaiko raidai! Mieli tėveliai kviečiame pasirūpinti turiningomis savo vaikų vasaros atostogomis – siūlome labai įdomią 5 dienų trukmės edukacinę programą 6-9 m. arba 10-14 m. vaikams LIETUVOS ŠVIETIMO ISTORIJOS MUZIEJUJE Kaune už saulėtą kainą! 

 

 

Galėsite rinktis iš šių užsiėmimų laikotarpių: birželio 29 d. – liepos 3 d. (6-9 metų vaikams), liepos 13-17 d.d. (10-14 metų vaikams), liepos 27-31 d.d. (6-9 metų vaikams).

 

Puikų pasiūlymą mažiesiems smalsuoliams šiandien paruošė ,,Lietuvos švietimo istorijos muziejus”, kuris kaupia, saugo, tiria ir populiarina Lietuvos švietimo istoriją atspindinčias muziejines vertybes. Šiuo metu muziejaus saugyklose sukaupta daugiau kaip 50 tūkstančių eksponatų, atspindinčių ilgaamžę Lietuvos švietimo istoriją. Vaikams ir jaunimui yra siūlomi edukaciniai užsiėmimai, periodiškai rengiamos parodos, vyksta įvairūs renginiai.

 

Šiandien visus vaikus kviečiame produktyviai žinių semtis ir puikiai praleisti laiką 5 dienų „Lietuvos švietimo istorijos muziejaus” organizuojamoje programoje, kurios metu vaikai sudalyvaus įvairiuose edukaciniuose užsiėmimuose, interaktyviais ir smagiais būdais susipažins su muziejaus ekspozicija, dalyvaus įtraukiančiose viktorinose, žais žaidimus, atliks įvairias užduotis. 

 

 

6-9 metų vaikams:

  • 1 diena: „Paslaptingas Lietuvos švietimo istorijos muziejus”. Susipažinimas, ekskursija po muziejų. Žaidimai ir atraktyvios edukacinė veiklos su eksponatais ir jų kopijomis.
  • 2 diena: „Kaip žaidė vaikai senovėje”. Edukacinė programa „Kaip žaidė mano senoliai” muziejaus ekspozicijoje. Tarpukario vidaus ir lauko žaidimai, piešimas, mozaikos dėliojimas ir kt.
  • 3 diena: „Žaidžiame teatrą”. Edukacinė programa „Kaip skaito tėtis”. Spektaklio kūrimas ir improvizacinis vaidinimas su kaukėmis bei rankų darbo lėlėmis ir kt.
  • 4 diena. „Gamtos atspindžiai lietuvių tautosakoje. Edukacinė programa „Legendos gamtoje”.Garsai ir vaizdai, nukeliantys į stebuklingą gamtos pasaulį. Piešimas, lipdymas, atraktyvūs ir virtualūs žaidimai ir kt.
  • 5 diena. „Neįprasta kelionė į  senąsias mokyklas”. Edukacinė programa „Mokykla vakar ir šiandien”- teatralizuota, atraktyvi edukacinė kelionė, kurios metu vaikai susipažins su Lietuvos mokyklos istorija ir išmoks rašyti senovinėmis rašymo priemonėmis (vaškinėmis lentelėmis, grifelinėmis lentelėmis, plunksnakočiais) ir kt.

10-14 metų vaikams:

  • 1 diena: „Paslaptingas Lietuvos švietimo istorijos muziejus”. Susipažinimas, ekskursija po muziejų. Žaidimai, viktorinos, atraktyvios edukacinės veiklos su eksponatais ir jų kopijomis.
  • 2 diena: „Viduramžių mokykla”. Edukacinė programa, pristatanti seniausiąjį švietimo laikotarpį Lietuvoje. Mokymo turinys: lotynų k.(sentencijos), skaičiavimas, rašymas vaškinėse lentelėse, rašymas plunksna. Viktorina „Senoji Europos mokykla”, žaidimai ir kt.
  • 3 diena: „XIX a. mokykla Lietuvoje”. Edukacinė programa „Daraktorinė (slaptoji) XIX a. mokykla”. Viktorina „XIX amžiaus Lietuva – mokykla ir kasdienybė”, žaidimai ir kt.
  • 4 diena: „Tarpukario Lietuvos mokykla”. Edukacinė programa „Viena diena tarpukario mokykloje”. Žaidimų popietė: „Kaip žaidė mūsų senoliai” – tarpukario vidaus ir lauko žaidimai ir kt.
  • 5 diena: „Mokykla vakar ir šiandien”. Edukacinė programa „Tarybinė mokykla – šviesus rytojus”- teminė edukacija, pristatanti sovietmečio laikotarpio mokyklą. Virtuali viktorina „Švietimo istorijos labirintais”, žaidimai ir kt.

 

Edukacinių užsiėmimų programa vyks nuo 12.00 val. iki 17.00 val. Pietūs į programą neįtraukti, vaikai juos atsineša patys.

Bilietą galite įsigyti čia: https://beta.lt/kaunas/akcija/430825836/5-dienu-trukmes-edukacine-programa-vaikams-lietuvos-svietimo-istorijos-muziejuje-kaune?show_more=1&track_type=name&category_id=1
Daugiau informacijos telefonu 865041018.

 

DAUGIAU