6-asis BARDAI LT gimtadienis

6-asis BARDAI LT gimtadienis

Oficiali renginio svetainė: https://www.facebook.com/events/719098048151902/?ref=5

Šeštajame ,,BARDAI LT” gimtadienyje – išskirtiniai pasirodymai.
Liepos 24 d. 20 val. muzikinio baro ,,Artistai” vasaros terasoje jau šeštąją gimimo dieną minės geros muzikos ekspertai „Bardai LT”. Gražia tradicija tampantys gimtadienio minėjimai pradžiugins kiekvieną atėjusį išskirtine programa ir atlikėjais. Vienoje scenoje derės poezija, muzika, dainos ir teatro magija, o žiūrovai vakaro metu bus įtraukiami į pasirodymus.
Vienas „Bardai LT” veidų, aktorius, bardas, Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras” ir gyvos muzikos festivalio „Iš širdies į širdį” meno vadovas Gediminas Storpirštis sveikins atėjusius kartu su sūnumi aktoriumi Ainiu Storpirščiu. Dviejų aktorių dainos skambės iš visai neseniai pristatyto jųdviejų albumo „Artistai”, o vaikiškas spektaklių daineles aktoriai kvies dainuoti kartu.
Atlikėjas Vygantas Kazlauskas, dažnam žinomas kaip Evelinos Sašenko scenos partneris, specialiai šeštajam gimtadieniui atrinktas dainas pristatys su akordeonistu Nerijumi Bakula. Atlikėja Liuba Nazarenko, išėjusi į sceną įrodys, kad romansai yra populiarūs ir juos galima padainuoti kartu. Aktorius Vidas Petkevičius su dukra Aiste retu jųjų pasirodymu pristatys dainas iš savo kompaktinės plokštelės „Pakeleivis”. Atlikėja Veronika Povilionienė, kuri koncertams specialiai retai kada ruošiasi, sako, jog tebūnie jos pasirodymas staigmena kiekvienam, žinančiam, kas yra liaudies daina. Juk kiekvienas bardas ir yra dainius… O aktorius Andrius Bialobžeskis suderins aktorystę su poezija ir surengs dvasingą, jautrų pasirodymą. 
Taigi visus, kurie neabejingi dainuojamajai poezijai ir mėgsta švęsti su tikra muzika, kviečiami į muzikinio baro „Artistai” vasaros terasą pasidžiaugti jau šeštąja „Bardai LT” sukaktimi ir pasimėgauti išgirstais garsais ir pamatytais vaizdais, kurie lydėtų ateinančius visus metus iki kito gimtadienio šventės. Juk vieną kartą praleidęs daugiau to paties nepakartosi…    

DAUGIAU