“6 heures à table”

“6 heures à table”

Comédie musicale en français / Muzikinė komedija prancūzų kalba
Sous-titres lituaniens / subtitrai lietuvių kalba

Mise en scène / Režisūra : Caroline Paliulis
Assistant metteur en scène / Režisieriaus asistentas : Hugo Caicedo
Chorégraphie / Choreografija: Gabrielė Štrimaitė
Son / Garsas : Cédric Gauthier
Relations publique / Viešieji ryšiai : Indrė Eigminienė
Interprètes / Aktoriai : André Petifu, Simona Mikėnaitė, Lukas Tiuninas, Brigita Zygmantaitė, Olga Medvedeva, Gabrielė Štrimaitė, Rokas Stabingis, Vaida Arlauskienė, Hugo Caicedo, Arūnas Paliulis, Agnė Romeikaitė.

6 valandos prie stalo: per ilgai? O gal pats tas, kad suprastume, kas yra kas? Kodėl visi šie žmonės susirinko atšvęsti Fidelio 102 metų gimtadienį? Ir kas yra Fidelis jiems?
Ši muzikinė komedija yra atnaujintas trupės KOMSA darbas. Komedijoje atsiskleidžia skirtingi veikėjų interesai. O žiūrovui paliekama laisvė pasirinkti, kas iš tikrųjų yra svarbu. Ar tikrai pinigai yra svarbiausias dalykas?
Spektaklis personažus dalina į kelias stovyklas: juodąją ir baltąją, dar kitaip godžiąją ir dorąją, siekiančią pasipelnyti kitu sąskaita. Šios priešpriešos charakteriuose atsiskleidžia per režisierės ir scenarijaus autorės Caroline Paliulis sukurtą siužetinę liniją, per choreografės Gabrielės Štrimaitės kurtas choreografijas bei trupės aktorių buvimą scenoje, dainoje, šokyje… Gyvenimo išmintimi su personažais pasidalins paslaptingasis dėdė Fidelis, ar jo ištarti gyvenimiškos patirties išminties kupini žodžiai pasieks kiekvieno ausis ir širdį? – nežinia – paliekame nuspręsti žiūrovams.

DAUGIAU