6 Snieguolės 9 Nykštukai

6 Snieguolės 9 Nykštukai

Artėja Kalėdos, šventiniai stalai pilni gardumynų tėvų namuose, ramybė… TAČIAU ar tikrai taip Kalėdas švęsti nori??

Fetish People sako ramioms Kalėdoms NE ir pristato naują savo beprotišką renginį!

Jau Gruodžio 22 d. 21 val. klube Embassy (kovo 11-osios g. 22) plačiai atveriamos durys TAU į kalėdinį karnavalą „6 Snieguolės 9 Nykštukai“!

Renginyje vyks nerealūs dalykai- konkurso „Gražiausios snieguolės rinkimai“ laimėtojoms bus atliekama profesionali fotosesija. Tu tikrai nesuklydai skaitydamas, būtent ji vyks pačiame klube!

Taip pat bus renkama gražiausia ir puošniausia vakaro snieguolė bei šauniausias jai tinkantis nykštukas, visą vakarą galėsite pasidailinti savo kūną piešiamomis Neoninėmis tatuiruotėmis, renginio atmosferą kaitins šokių grupė “MODANCE”, o vakaro siurprizas – šokio flashmob‘as su „Šokių Akademija“ treneriu Haroldu Urbonavičiumi.

Vakaro kokteiliai- Blue Lagoon tik 12 LT
MOJITO XXL (dvigubai didesnis) – 16 LT

Na o svarbiausia, kas nebuvo paminėta- Tai Kalėdų proga rėmėjų dovanų maišas bus TIKRAI TIKRAI didelis!!!
Jį pripildė: Kauno valstybinis muzikinis teatras, Bzz Pica, Arlekinas, Tarp gėlių, Smagios dovanos, Egypt Sun, Jogos centras ir dar kt.

RENGINIO KALĖDINĖ PASLAPTIS- vakaro plokštelių sukėjas (ne, tai ne DJ SIMPLE ir ne DJ HARIS). Užtikriname, kad Tu jį tikrai žinai ir jis bus pasiruošęs nerealiai tave nuvaryti nuo kojų. Nori sužinoti KAS JIS?? Lauksime TAVĘS renginyje bandant išsiaiškinti šią paslaptį…

Bilietų kainos:

Išankstiniai – 8 Lt
Su LSP – 10 Lt
Kitiems – 12 Lt

Renginio metu pasiliekam teisę keisti bilietų kainas.

Išankstiniai bilietai: 866228701

DAUGIAU