6-tasis N.T.G. gimtadienis

6-tasis N.T.G. gimtadienis

„Nes Taip Geriau” susikūrė dar vėlyvaisiais post-modernizmo laikais, tikriausiai 2006 metų vasario mėnesį. Apie grupę geriausiai galima spręsti iš citatų internete.

… „Šie vaikiai Alytuje sukėlė skandalą per rugsėjo 1ąją ant scenos pasikraipę su gumine moterim. Jaunimui patiko, pensininkai griebėsi už galvų..”

www.ore.lt

„Nes Taip Geriau – Dzūkijos jaunimo muzikos scenos atstovė. Muzikuoti AKKC (Alytaus kultūros ir komunikacijos centro) rūmuose pradėję 2006-aisiais, 2007 m. įvertinti vardiniu kvietimu groti „Green Day Tribute” koncerte Vilniuje…”

„NTG per savo neilgą karjerą yra koncertavę su „Captain Everything” (Anglija), „Detroit 442″ (JAV), „Gob Squad” (Danija), „More & Relsy” (Rusija), „Rejected” (Suomija), „Why Not” (Italija) ir kitais atlikėjais.”

www.alytausgidas.lt

„Alytaus miestui „Sintoje” atstovavo „Nes Taip Geriau” (N.T.G.) ir „Popieriniai lėktuvėliai”. Šiuo metu Vilniuje studijuojančių alytiškių Lino Kubeko (balsas, gitara), Manto Tamulionio (mušamieji), Armino Valūno (gitara) ir Justino Zdanevičiaus (boso gitara) pasirodymas buvo įvertintas II vieta. Komisijai padarė įspūdį originali alytiškių muzikos stilistika, tekstai, pakankamai techniškas atlikimas. Tiek jau pažįstama „Gera diena”, tiek pati naujausia N.T.G. daina „Nevairuok išgėręs” buvo apdovanotos gausiomis ovacijomis ir, tikėkimės, dar daugiau jų gaus ateityje.”

„2006 metais susikūrusiai N.T.G. įvertinimas „Sintoje” – jau ketvirtieji „laurai” jaunimo muzikos konkursuose. Alytiškiai – „Alternatyvios muzikos ringo” Punioje (Alytaus r.), „Fuzz” Druskininkuose, Baltijos kelio 20-mečio (Lazdijuose) konkursų nugalėtojai, laureatai.”

Darius Babijonas, www.akultura.lt

Grupė MOVO – tai šviežias lietuviškos muzikos gūsis. Muzikos ir teatro akademijos koridoriuose susibūrusi trijulė šiuolaikiškai derina blues, rock ir reggae stilius. Netradicinis pavadinimas pasirinktas norint įamžinti neoficialaus MOVO klubo atminimą. Šiame „klube” savo laiku yra gyvenę beveik visi grupės nariai, o kiti – tiesiog dažnai ten lankydavosi. MOVO – tai protingų studentiškų linksmybių simbolis.

DAUGIAU