7 Fridays kvizas

7 Fridays kvizas

7 Fridays kvizas – tai protų mūšio principu parengtas žaidimas, kurio metu galima ne tik pasukti smegenėles, bet ir smagiai praleisti laiką!

7 Fridays kvizą sudarys 4 etapai po 10 klausimų ar užduočių. Klausimai bus įvairiausiomis temomis, o papildomas 5 etapas leis išbandyti savo jėgas užduotyse su Xbox žaidimų konsole ir kinect’u.

Komandos dalyvavimas 7 Fridays kvize gali būti ir tęstinis, ir vienkartinis. Abiem atvejais komanda gaus prizų! Kiekvieno vakaro komanda-laimėtoja gaus „7 Fridays” prizą iš baro ir kvietimus į renginius. Vakaro laimėtojai taip pat gaus kaupiamuosius taškus ir dalyvaudami sekančią savaitę artės pagrindinio prizo link.

Kviečiame studentus! Jūsų mokslo įstaigos SA centrinį biurą/atskirų fakultetų SA/paskiras specialybes/individualias studentų grupes registruotis organizuojamuose 7 Fridays kvizuose!

Registracija vyksta el.paštu: brigita@eventumgroup.lt.
Registruotis galima bus ir prasidėjus pirmiesiems protmūšiams!

Registruodamiesi parašykite: komandos pavadinimą, komandos narių skaičių (komandoje gali būti 4-8 žmonės), nurodykite kontaktinį žmogų (el.paštas, telefonas, smailas, vardas pavardė).

Nota bene
Komandos sudėtis gali keistis, norint kaupti taškus sekantiems etapams svarbu, kad išliktų komandos pavadinimas.

DAUGIAU