7-ojo TAMSTOS Klubo Gimtadienio Fiesta!

7-ojo TAMSTOS Klubo Gimtadienio Fiesta!

7-ojo gimtadienio proga „Tamsta” draugams dovanoja triukšmingą gimtadienio šventę su „G&G Sindikatu”

Mylimiausias Vilniaus gyvos muzikos gerbėjų klubas „Tamsta” ruošia išskirtinį vakarėlį geriausiems draugams. Kaip žinia, kasmet balandį draugiškiausią ir saugiausią miesto barą apima itin džiugi nuotaika, nes „Tamsta” švenčia gimtadienį! Šįsyk linksmybės, kurias prisiminsite visus metus, vyks balandžio 13-ąją, o gerą nuotaiką ir trankiausius muzikinius sveikinimus užtikrins itin gerbiami ir garbinami „G&G Sindikato” vyrai.

Nuo pirmųjų vakaro akimirkų karaliaus šventiška nuotaika, o šokiai ir lingavimas į repo taktą prasidės tą pačią akimirką, kai į sceną išeis „G&G Sindikatas”. Šie, daugiau kaip penkiolika metų koncertuojantys Lietuvos hiphopo scenos atstovai turi viską, kuo galima „paimti” publiką – jie charizmatiški, šmaikštūs, ironiški ir beprotiškai muzikalūs. Balandžio 13-ąją jie bus ir labai gimtadieniški, kadangi kolektyvą ir klubą „Tamsta” sieja ilgametė meilė ir draugystė.

Taip jau sutapo, kad 7-asis „Tamstos” gimtadienis įvyks penktadienį, 13-ąją. Tačiau klubo atstovai dėl to nesuka galvos, mat galingos gerbėjų pajėgos – geriausias ginklas prieš bet kokias blogio apraiškas, juolab „Tamstos” prieigose nėra juodų kačių, o viduje nėra lengvai dužtančių veidrodžių. Taigi šįkart velnio tuzinas reikš tik tiek, kad bus pragariškai karšta ir nutrūktgalviškai linksma.

„Žinome, kaip publika myli „G&G Sindikatą” ir kaip šoka netausodami kojų, šaukia, negailėdami balsų, per jų koncertus. Kadangi su vyrais gražiai draugaujame, nutarėme gimtadienio proga padaryti sau ir savo draugams tikrą šventę, o „G&G Sindikatas” pasirūpins geriausios muzikos programa ir muzikinėmis staigmenomis. Neabejojame, kad į šalį lėks daug džemperių ir marškinėlių”, – juokėsi klubo direktorė Ona Rimeikienė.

7-ojo gimtadienio proga „Tamsta” koncertą skiria geriausiems savo draugams ir dovanoja kvietimus. O daugiau informacijos kaip juso gauti rasite: www.tamstaclub.lt

DAUGIAU