90’s DISCO FEST | DR ALBAN, JENNY FROM ACE OF BASE, HADDAWAY, MR PRESIDENT

90’s DISCO FEST | DR ALBAN, JENNY FROM ACE OF BASE, HADDAWAY, MR PRESIDENT

Lietuvoje pirmą kartą vykęs “90 Disco Fest” vieno vakaro festivalis buvo pripažintas vienu geriausiu renginiu „Žalgirio” arenos istorijoje.
Tad jau lapkričio 23 dieną „Žalgirio” arena ir „Legends Concerts Europe”’ vėl surengs didžiausią 90-ųjų diskoteką Baltijos šalyse. 
 
Po ilgų derybų pavyko pakviesti net keturias 90–tųjų mega žvaigždes! Lietuvoje koncertuos: tikra legenda – Jenny from “ACE OF BASE”, Doctor ALBAN, MR.President ir Haddaway.
 
Pirmi 1000 bilietų tik po 39 eurus!

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą “neįgaliesiems” ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo liepos 1 d.

DAUGIAU