A.Belkin Blues trio

A.Belkin Blues trio

Aleksandr Belkin – Grupės lyderis ir įkūrėjas, visų originalių kompozicijų autorius, įtrauktas i geriausių pasaulyje lūpine armonikėle grojančių muzikantų gretas. Prieš sukurdamas „The Road Band”, grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band”. Išleido 2 savo solinius albumus „Real Love”, „Black Papa”

Sergejus Sopelevas-Vysocki – aranžuotojas, kompozitorius, grojantis įvairiuose džiazo kolektyvuose, festivaliuose, Vilniaus Konservatorijoje bosinės gitaros, aranžuotės, instrumentuotės, improvizacijos ir ansamblio klasės Vyr. dėstytojas. Savo muzikinę veiklą pradėjo 1976 metais, nuo to laiko nuolat groja Rusijoje, Lenkijoje, Danijoje, Vokietijoje. Koncertavo su „Gypsi Kings” ir Demis Russos.

Jevgenij Zubkevič – nuolatinis džiazo festivalių, vykstančių Vitebske, Kryvoj Rog, Maskvoje, Kazanėje, Jaroslavlyje ir Birštone, dalyvis. Lietuvoje koncertuoja su grupėmis „East & West”, „Bliuzo katinai”, „Latino kabareto”. Nuo 2005 m. groja grupėje „The Road Band”.

DAUGIAU