A.I.R Funk Orchestra

A.I.R Funk Orchestra

Stilius: funk
Kaina: 20lt/ 15lt

Triukšmingas „Tamstos” sezono uždarymas – draugų linksmybės iki ryto

 

Šaltuoju metų laiku gyva muzika vilniečius ir miesto svečius šildęs gyvos muzikos klubas „Tamsta” pasidžiaugė pavasariu ir baigiantis gegužei ruošiasi išeiti kasmetinių užtarnautų atostogų. Tačiau kokios atostogos be deramai surengto triukšmingo vakarėlio.

 

Gegužės 27-ąją, penktadienį, „Tamsta” skelbia sezono uždarymą, kuris, patikėkite, įsimins ilgai. Jei ir ne visai vasarai, tai tikrai iki pat festivalio „Tamsta muzika”, kuomet vėl galėsite sutikti daugumą šio pamilto klubo lankytojų ir muzikantų.

 

Tad pasiruoškite atsisveikinti garsiai – gerą nuotaiką garantuos gyvas „A.I.R Funk Orchestra” ir daugybės „Tamstos” draugų pasirodymas. „Susirinks visi bičiuliai, visi muzikantai, išsibarstę po įvairius muzikinius projektus, išvykę grįš iš užsienio, iš mokslų ir kartu susibursime į vieną neeilinį didžiulį projektą”, – žada „A.I.R Funk Orchestra” muzikantas Aurimas Rimeikis.

 

Grįžtančiųjų į „Tamstos” sezono uždarymą gretose – žinomas saksofonistas Liutauras Janušaitis, baigęs prestižinį JAV, Bostone, esantį Berklio muzikos koledžą, ten pat besimokanti Monika Liubinaitė (Monika Liu), iš Londono į Vilnių sugrįš Brassbastardz vokalistė Daiva Starinskaitė, pučiamųjų (ir ne tik) meistras Alvydas Mačiulskas bei kiti.

 

„Šįkart grosime labai įvairią muziką, bus tikras hitų vakaras, įvairių laikmečių ir stilių – nuo funko ir hiphopo, soulo, disco iki house. Ant scenos bus 19 žmonių, o gal ir daugiau. Pasirodys muzikantai iš tokių grupių kaip  „Brassbastardz”, „Jing‘a‘ling”, „InSearch”, „Sounds in G”, „Saulės kliošas” ir daugybės kitų projektų”, – sakė A.Rimeikis.

 

Ant scenos lipsianti daugybė muzikantų užtikrins nepakartojamas akimirkas. „Jame bus kruopelytė nostalgijos dėl to, kad prisiminsime gerus laikus. Mes visi esame labai pasiilgę vieni kitų, tokį vakarėlį darėme gana seniai. Bet liūdna jokiais būdais nebus. Ruošiamės linksmintis iki paryčių arba dar ilgiau”, – linksmai pasakojo „A.I.R Funk Orchestra” muzikantas.

 

„A.I.R Funk Orchestra” – tai bendraminčių sambūris, kuriame – ne tik muzikantai, bet ir įvairūs menininkai, gyvenantys Lietuvoje ir už jos ribų. „Norėjome suvienyti tuos, kurie turi panašių minčių, padaryti sau šventę. Užkūrėme šią “mašiną” kartu su būgnininku Marijum Aleksa. Kurį laiką buvome aprimę, bet kadangi dabar visi grįžta, puiki proga vėl susiburti”, – kalbėjo A.Rimeikis.

 

Nors, jo teigimu, koncerte „nebus burtų, stebuklų, lazerių ir įspūdingų šviesų”, to ir nereikia – svarbiausia šilta atmosfera, gera kompanija ir puiki nuotaika. „Klausytojams tikrai bus siurprizų, kadangi programa bus didžiulė ir stilistika labai įvairi, esame pasiruošę šėlti ir groti labai garsiai ir labai linksmai. Koncertas netilps į standartinių koncerto rėmus ir veikiausiai virs didžiuliu jam session, nes yra daugybė muzikantų, kurie taip pat nori prisijungti prie šio smagaus sezono uždarymo. Manau, viskas „išsivynios” į labai ilgą vakarėlį”, – nekantriai laukdamas gegužės 27-osios tvirtino muzikantas.

 

Visi atlikėjai iš gerbėjų, kurie ateis klausytis koncerto, tikisi geros nuotaikos, juk pagrindinis tikslas – uždaryti „Tamstą” iki kito sezono taip, kaip turi būti. „Norime, kad ateitų draugai, su draugais ir draugiškai nusiteikę gerai leistų laiką”, – šypsosi jie.

 

„Tamstos” 6-ojo sezono uždarymas vyks gegužės 27 d., penktadienį, 22 val. Bilieto kaina – 15 – 20 Lt.

 

Beje, ar žinojote, kad žingsnis po žingsnio artėja festivalis „Tamsta Muzika 2011″? Šiemet jis vyks liepos 22 – 24 dienomis. Varėnos Dainų slėnyje gyvai gros amerikietis, kultinio kūrinio „I Need A Dollar” atlikėjas Aloe Blacc, lietuviai: „Happyendless”, „Empti”, „G&G Sindikatas”, 
„Brassbastardz”, „Bix”, „Poliarizuoti Stiklai”, „Saulės Kliošas”, Eglė Sirvydytė, „Despotin Fam”, „Freaks on Floor”, „Tofu Bubble” ir daugelis kitų. Bilietus platina „Tiketa”. Bilieto kaina trims dienoms – 80 Lt.

 

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt

 

Staliuku rezervacija:
I-V 10.00 – 19.00val Tel.: (8-5)2124498, 861156496 arba e-mailu: club@tamsta.com
III-VI nuo 17val. Tel.: 869836121, 861688300

DAUGIAU