AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „Nevykėlis“ ( pagal E. Limonovo „Nevykėlio dienoraštis“)

AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „Nevykėlis“ ( pagal E. Limonovo „Nevykėlio dienoraštis“)

Dėmesio! vasario 20 d. spektaklis AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „Nevykėlis“ ( pagal E. Limonovo „Nevykėlio dienoraštis“) nukeltas į balandžio 20 d. Bilietai galios tie patys. Bilietus galite grąžinti iki kovo 6 d. kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Dėmesio! gruodžio 5 d. spektaklis AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „Nevykėlis“ ( pagal E. Limonovo „Nevykėlio dienoraštis“) nukeltas į vasario 20 d. Bilietai galios tie patys. Bilietus galite grąžinti iki gruodžio 31 d. kasose, kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Dėmesio! Gegužės 17 d. spektaklis AAT | Artūro Areimos teatro spektaklis „Nevykėlis“ ( pagal E. Limonovo „Nevykėlio dienoraštis“) nukeltas į gruodžio 5 d. Bilietai galios tie patys arba juos galima bus grąžinti kasose kuriose pirkti lapkričio 23-29 d.

 

Režisieriaus Artūro Areimos vienos dalies nonkonformistinis**, egzibicionistinis, dekonstrukcinis ir isterinis aktas „Nevykėlis“ prieš buržuazinę visuomenę, tikinčią kosmoso galia, suteiks išskirtinę galimybę išskirtinėms asmenybėms stebėti „Nevykėlio“ gyvenimą. Nesigilinti į egzistencijos problemas, nesigilinti į aplinkosaugą, veganizmą ir vegetarizmą, selfie‘ius be makiažo, politikų nusišnekėjimus… Pamiršti „vykėlių“ gyvenimo dogmas ir nesekti aklai netikrais stabais. Jokių išrinktųjų klasių. Jokių diktatūrų.

„Nevykėlis“ pasiryžęs mus visus atvesti į nulinę zoną ir patirti kasdieną. Kasdiena yra svarbesnė už sunkiai išmąstytą iliuzinį efektą.

 

Auditorija – tikslinė, motyvuota, pasiryžusi būti išprievartauta, ar skaniai pamylėta.

Auditorija, kuri nemėgsta teatro, niekad nemėgo ir niekad apie jį negalvoja, tik baisiuose savo košmaruose sapnavo, kad ten galėtų atsidurti.

Auditorija, kuri myli teatrą, bet niekaip nebegali juo pasitenkinti, nes jis tapo per mažas jų galvom.

 

 

*Būk tuo, kas esi ir nepasiduok kolektyvinės obsesijos manijoms.

**Kas tas nonkonformizmas?

Neprisitaikėliškumas, vyraujančių pažiūrų, papročių, viešosios nuomonės nepaisymas. Nonkonformizmas įsišaknija į savęs pažinimą ir šliejasi prie tam tikro socialinio konteksto suvokimo, laisvo nuo vergiško mokslo metodikų. Jam būdingi simptomai sąžiningumas, humoras, saviironija, revoliucijų kurstymas.

***Fotografijų paroda – nemokama. Taip pat nemokamos gido paslaugos.

DAUGIAU