Abii x diso.kognityvas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Abii x diso.kognityvas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Abii x diso.kognityvas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Pradedam naują koncertų sezoną!

Gegužės 25 d. didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme viena scena dalinsis dvi viena kitos vertos alternatyvaus roko grupės „Abii“ ir „diso.kognityvas“.

Lukiškių kalėjimo sienos dar niekada nematė tokios dviejų grupių selekcijos. „diso.kognityvas“ jau turi kalėjimo skalpą ir įrašą biografijoje. Grupei „Abii“ tai bus pirmas toks kartas Lukiškių kalėjime.
Proga didelė ir svarbi.

Abii

„Abii“ yra auganti alternatyvaus roko grupė kilusi nuo Lietuvos pajūrio.

Jie išgarsėjo jaunų grupių konkurse „Garažas“, kur netikėtai laimėjo pirmąją vietą. Šis laimėjimas suteikė galimybę greičiau įrašyti debiutinį albumą „Vinegar“. Šis albumas buvo gerai įvertintas ir padėjo grupei greitai užsiauginti savo auditoriją.

Prieš metus, po kelerių metų pertraukos „Abii“ grįžo su antruoju albumu „Metanoiia”, kuriame mistiškas ir užtikrintas skambesys susilaukė nemažo roko klausytojų dėmesio. Grupė džiaugiasi grįžusi į Lietuvos roko akiratį ir nustoti nežada, šiuo metu rašo trečiąjį albumą, kurio garsus išgirsim ir didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Pirmasis albumo singlas „Abnorma” jau renka perklausas internete ir muzikos klausymosi platformose.

Fone – naujausias „abii“ singlas „Abnorma“
https://youtu.be/–8d_-bXMzc

https://www.instagram.com/abii.gyvai
https://www.youtube.com/@abii_live
https://www.facebook.com/abii.gyvai

diso.kognityvas

„diso.kognityvas – tai alternatyvaus roko grupė iš Mažeikių ir sparčiai šturmuoja lietuviškos muzikos sceną. Nesuprantama, ar jie yra dainuojantys poetai, indie rokeriai, ar visiška alternatyva. Tikriausiai čia randam visko po truputį. Galutiniame rezultate girdim itin nuoširdžią, dramatiškumo ir emocionalumo pilną lėtą, vietomis sunkią gitarinę muziką, kuriai tikrai nesvetimi subtilūs eksperimentai ar minimalūs avangardo potėpiai. Atskiro dėmesio verta ir vokalinė linija.

Tai muzika, subalansuota tiek asmeninei perklausai žvakių šviesoje, tiek ir masiškų festivalių scenoms. Praeitais metais išėjęs albumas „Disonansas“ sulaukė didelio pripažinimo, su tokiais hitais kaip „Fetišas“ ir „“Violetiniai lašai“.

Šį sezoną „diso.kognityvas“ pradeda naują etapą ir šią vasarą planuoja išleisti naują albumą. Būsim pirmieji, kurie galės išgirsti dainas iš naujo albumo. Pareina ir pirmasis albumo singlas!

Fone – „diso.kognityvas“ darbas „Fetišas“
https://youtu.be/cAWa_uli4hU

https://www.facebook.com/diso.kognityvas
https://www.instagram.com/diso.kognityvas
https://www.youtube.com/@diso.kognityvas7415

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas įspūdingas roko muzikos įvykis.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Pradžia:
19:00 val.

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

1

DAUGIAU