AC/DC hitų fiesta rokenrolo ritmu

AC/DC hitų fiesta rokenrolo ritmu

Žinomiausi AC/DC super hitai gyvai su aukščiausio kalibro muzikantais  MeatUp Grilio Name (Kretingos g.54 Palanga) alsuos pašėlusiu  rokenrolo ritmu ! Unikalus ir charizmatiškasis super hitų projektas „NOISY PARTY“, įkurtas profesionalių muzikantų Ąžuolo Stanevičiaus (vokalas) ir Romo Rainio (gitara) atliks ikoninių grupių „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt., laiko patikrintus super hitus gyvai. Spalvingą programą praturtins ir roko baladės.

Ilgametė patirtis ir neišsenkanti energija sukurs puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.
Čia įprasta dainuoti ir šokti drauge žinomiausių pasaulinių super hitų sūkury, o gera nuotaika išlieka ilgam. Skambės muzika, kuri niekada nesensta!

Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose “Noisy Party” sulaukė didelio pripažinimo.

Programos trukmė 1,5 -2 val.

Teisinga muzika, gurmaniškas maistas ir pozityvios energijos dozė paliks neišdilomą įspūdį…

 

You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=SGOjJNzyp08

https://www.youtube.com/shorts/QbK41XTzaRE

WWW.NOISYPARTY.LT
Užsakymai šventėms: +370 (603) 31339

1

DAUGIAU