Acting and Song – aktorinio meistriškumo ir dainavimo dirbtuvės

Acting and Song – aktorinio meistriškumo ir dainavimo dirbtuvės

Acting and Song – aktorinio meistriškumo ir dainavimo dviejų dienų dirbtuvės, kurias ves aktorius iš Argentinos Tomás Rodriguez ir muzikantas iš Prancūzijos Robin Gentien.

Dvi dienas vyksiančių dirbtuvių metu dalyviai pasiners į intensyvų praktinį darbą su tradicinėmis Lotynų Amerikos dainomis. Dirbtuvių metu dalyviai patirs iš dainavimo ir tarpusavio sąveikos kylančią dinamiką ir energiją.
Paprastų užsiėmimų ir pratimų metu dirbtuvių dalyviai atras ir patirs procesus, kurie juos ves veiksmo link. Toks požiūris į dainavimą ir sąveikos potencialų atradimas yra vienas iš aktoriaus darbo pagrindų.

Kaip nustatyti veiksmų ir reakcijų jungčių seką? Kaip ją pakartoti be jos supaprastinimo? Ką reiškia daryti tą patį? Koks yra santykis tarp formos ir turinio?

Dirbtuvių metu dėmesys taip pat bus skiriamas ir fiziniam darbui su savo kūnu: įvairūs judesio ir ritmo pratimai, skirti reakcijai ir sinchronizavimui.

Kas gali dalyvauti: Šios dirbtuvės yra skirtos aktoriams, šokėjams, muzikantams, dainininkams ir visiems besidomintiems atlikimo menu. Dalyviai gali būti bet kokio amžiaus ir su arba be profesinės patirties scenoje ir atlikimo mene.

Dirbtuvių anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=jo2yLsj31gk

Dalyvių kiekis ribotas!!
Registracija ir informacija: Sigita Pikturnaitė, el. paštas [email protected], mob. nr. +370 693 98586
Registracija iki Gegužės 26 d.

Dirbtuvės vyks anglų kalba.

Laikas: Birželio 1-2 d. 10-18 val.
Kaina – 85 Eur, studentams ir moksleiviams taikoma 10% nuolaida.
Bilietai: https://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/acting-in-singing-dainavimu-paremtos-aktorinio-meistriskumo-dirbtuves?tickets

Dirbtuvių lektoriai:
Alejandro Tomás Rodriguez (Argentina): is an actor and has a degree in Art Theory. For the last eight years he was deeply involved in the work on singing, the nature of action and organic behavior and exploration of the potential of human interaction within the actor’s craft at the Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards (2007-2015). Alejandro became a central member of the team led by Mario Biagini, Associate Director of the Workcenter.
His creative capacities, the long experience in the work as well as his artistic and profesional relation with Biagini led him to teach and participate as an assistant in teaching programs in prestigious institutions around the world (Stanford University, Yale University, York University, Shanghai Theater Academy, University of Toronto, Association de Recherche des Traditions de l’Acteur – A.R.T.A, New York University, TNB (Centre Theatral et Choreographique, etc.).
He played an important role in the creation of Open Program performaces: I Am America, Electric Party Songs, Not History’s Bones – a Poetry Concert, The Nightwatch, The Hidden Sayings.
Alejandro is now the artistic director of theather research group Casa Talcahuano (Buenos Aires, Argentina).

Robin Gentien (France): is a musician, who has been working at the Workcenter of Jerzy Grotowski and Thomas Richards for the last three years. There he met Rodriguez and a fertile artistic collaboration begun.

Abu lektoriai dirba drauge ne viename projekte, o savo originalų pasirodymą ENGINE jie parodys ir House of Puglu publikai Birželio 3 d.!!

DAUGIAU