free Advanced Electronics: Elektroninės muzikos trio, id

Advanced Electronics: Elektroninės muzikos trio, id

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį vakarą ieškosime muzikos pradžios ištakų ir ribos tarp muzikos ir tiesiog garso. Nuo ambient iki noise, nuo techno iki idm.

Elektroninės muzikos trio

Daeha – šumerų kultūroje apeigų metu vartotas šūkis šokio ir muzikos deivei iškviesti. Pasak to meto raštininkų, pasirodžius minėtai deivei kildavo baisi sumaištis, kitaip tariant – velniava. Esą teigiančių, kad jai pasirodžius visi imdavo šokti kaip apsėsti tol, kol netekdavo jėgų, o kai netekdavo – vis tiek bandydavo šokti.
Kitą rytą po apeigų žmonės, paklausti, ką jie prisimena apie tai, kas gi nutiko vakar, tik nusukdavo iš gėdos degančius veidus, o ištarus deivės vardą, apimti siaubo imdavo kažką murmėti. Galima teigti, jog tie nerišlūs garsaeiliai, sklindanyts iš dar neatsigavusiųjų lūpų, buvo pirmieji muzikos, kaip aukščiausios meno formos, kažkada valdysiančios pasaulį, pavyzdžiai.
Šaltinių, patvirtinančių minėtus faktus, nėra likę.
Daeha, brangus klausytojau, Daeha!

WB – jurkunas.info/
SC – soundcloud.com/martynas-bialobzeskis
SC – soundcloud.com/sulauzytasfera

id

Eksperimentinis ambient ir lengvo triukšmo projektas, kurio pagrindas pats į save sujungtas mikšeris. Fonavimas persmelkia visus kanalus ir net švarūs bei melodingi garsai įgauna triukšmo tekstūrą. Projekto tikslas yra palaipsniui panaikinti ribą tarp muzikos ir tiesiog garso.

SC – https://soundcloud.com/rudas-briedis

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys >> dodekaedrai:

Start

DAUGIAU