free Advanced Electronics: Jaroška, Number Eleven

Advanced Electronics: Jaroška, Number Eleven

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriuose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Sudėtingos ir sulaužytos ritminės kompozicijos bei pašėlę sintezuotų emocijų gūsiai pralauš gebėjimų suvokti muziką kraštutinumus. Aplankys ir audiovizualinė geometrinių formų perkūnija.

Jaroška
Deividas Jaroška (aka Blackwing) Dėžė Dėžutėj rezidentas, tamsios, kreivos, eksperimentinės šokių muzikos ir avantgardinių atmosferų mėgėjas. Nuolat savęs ieškantis ir atsidavęs muzikai pilietis. Šiai Advanced Electronics serijai jis debiutuos, kaip Jaroška. Psichodelinio industrialo ir kraut triukšmo koliažas atliktas su Elektron Music Machines ir Koma Elektronik instrumentais atvers duris į naujus ir dar neatrastus Deividui garsus. O vaizdo medžiaga bus atsitiktiniu būdu susluoksniuoti youtube peržiūrų tuo momentu neturintys vaizdeliai, kurių esmė parodyti, kokie nauji vaizdai gaunasi kitų vaizdų sumaištyje.

FB – facebook.com/davidblackwing/
SC – soundcloud.com/blackwinglive

Number Eleven
Eksperimentinės muzikos projektas, dažniausiai siejamas su sunkia idm žanro forma, akomponuotas į garsą reaguojančiomis vizualizacijomis. Viskas vyksta juodai baltoje erdvėje leidžiančioje pasinerti į atlikėjo kuriamą aplinką – orkestriniais ir elektroniniais beprotybės ir liūdesio šuorais, perpintais su sudėtinga, sulaužyta ir sukapota, bet skalpelio tikslumu sustatyta ritmika.

WB – numbereleven.lt/
FB – facebook.com/numberelevenlt
YT – youtube.com/user/NumberElevenLT
SC – soundcloud.com/number-eleven
EE – electronemitter.net/artists/number-eleven/

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys >> dodekaedrai:

Start

DAUGIAU