free Advanced Electronics: migloJE, eww

Advanced Electronics: migloJE, eww

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį kartą bus gyvi muzikinių profesorių pasirodymai – dešimtis metų kuriantys muziką atlikėjai pateiks jums savo pačių muzikinės evoliucijos. Nuo kūrybinio vakuumo panardinančio į ramybę, iki ritminio bardako nuo kurio susimąstai apie gyvenimo prasmę. Taip pat, šį vakarą jūsų laukia debiutinis EWWpasirodymas!

MigloJE

20 metų trunkantis vieno žmogaus eksperimentinės muzikos projektas, vystęsis naudojant visiškai primityvias priemones pradžioje ir pažangias vėlesniu laikotarpiu. Terminas “migloJE”, kurį autorius naudoja savo projektui apibūdinti, reiškia būseną, ištinkančią kuriant vėlyvą vakarą ar naktį, – tai tam tikras kūrybinis vakuumas, panardinantis į ramybę ir visiškai izoliuojantis nuo aplinkos, leisdamas pasinerti tik i garsų pasaulį. Garsas, panardintas miglos esmėje, laviruoja tarp laužytų IDM ritmų,
persipinančių su įvairiais kitais stiliais, ir ambient pojūčių. Stilius formavosi individualiai, nesilaikant jokių taisyklių ir bandymo atkartoti mėgstamus atlikėjus, todėl dažnai kūriniai neįsipaišo į V/A leidinių koncepciją.

SC – soundcloud.com/migloje
BC – migloje.bandcamp.com/

EWW

Pozityvi ir užvedanti, tačiau painiuose apmąstymuose paskandinanti muzika. Lyg ir norėtum šokti, nes pajunti energijos antplūdį, bet ritmai per daug sudėtingi, taigi susimąstai apie gyvenimo prasmę.
Gal šiek tiek skamba kaip breakcore, bet šiaip tai paprastomis melodijomis užpildytas bardakas.

EE – electronemitter.net/artists/eww/
FB – facebook.com/ewwmusic
SC – soundcloud.com/ewwmusic

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys >> dodekaedrai:

Start

DAUGIAU