free Advanced Electronics: Patris, 6P3S

Advanced Electronics: Patris, 6P3S

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Laidai, lemputės, džiakai ir tulpės, zvimbimas ir rezonavimas – analoginės technologijos tiesiai į jūsų ausis iš lydmetalio ir kanifolijos pilnų sintezatorių. Audiovizualinis pasirodymas? Taip, jūsų laukia projekcijos iš juostinio projektoriaus. Rezonavimas? Jūsų laukia violončelės stygų garsai sumegzsti su elektronika.

Patris

Patrio Židelevičiaus muzikoje dera klasikinio instrumento violončelės melodijos, skaitmeniniai garsynai, analoginiais sintezatoriais išgaunami pasažai. Jo sceniniai pasirodymai kartais primena žmogaus – mini-orkestro solo, kuriuose improvizuotos muzikinės gijos susiveja į nuoseklias kompozicijas. Joms būdingos tiek subtilios, lyriškos nuotaikos, tiek ir išradingai formuojami abstraktūs garsų sluoksniai, paverčiantys klausymąsi tikru melomanišku nuotykiu. Patrio muzika turi instrumentinės improvizacijos, ambient, drone ir kitų šiuolaikinės muzikos stilių bruožų.

FB – facebook.com/patris.music
SC – soundcloud.com/patris

6P3S

Gyvas techno-ambient pasirodymas, kartu su 16mm kino projekcija. Analoginiai savadarbiai moduliai, mygtukai, lemputės, viskas kas traška, braška, fonuoja ir kitaip neįžeminta. Vaizdas – analoginis 16mm kino projektorius su asmeniniais vaizdais.

WB – www.6p3s.eu
SC – soundcloud.com/formatas

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys >> dodekaedrai:

Start

DAUGIAU