free Advanced Electronics: Resonant Digit, Entropija

Advanced Electronics: Resonant Digit, Entropija

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį vakarą jus pasitiks neprognozuojamos muzikos atlikėjai – gyvos improvizacijos eksperimentuojant su garsu, žvelgiant į jį kaip į elektros signalą generuojamą skaitmeninių programų, arba vibracijas ore kylančias iš visokiausių instrumentų, kurie yra patys paprasčiausi daiktai.

Resonant Digit
Vilniuje gyvenantis iš Meksikos kilęs kūrėjas eksperimentuoja su garsovaizdžiais, susintetintais garsais ir ritmiškomis stuktūromis, dažnai žvelgia į garsą iš fizikinės gamtos formų perspektyvos.

WP – https://iobridger.wordpress.com/
SC – https://soundcloud.com/iorobertob

Entropija
Kauno pogrindinės eksperimentikos atstovas, laisvosios improvizacijos grupių BrainMonk ir ANA-LOGIKA narys Marius Paulikas apsireikš Paviljone su savo soliniu projektu. Improvizatorius atsisako bet kokių stilistinių pančių ir išvis neigia muzikinių žanrų sampratą, balansuodamas tarp elektronikos ir akustikos, sistemos ir chaoso. Entropija skleidžiasi laiko tėkmėje čia-ir-dabar, todėl tai, ką išgirsite – paslaptis net pačiam atlikėjui.

BC – https://entropija.bandcamp.com/
FB – https://www.facebook.com/entropijaMP

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį: https://www.facebook.com/electronemitter/

Renginys nemokamas.

Ausys → dodekaedrai:

Start

DAUGIAU