free Advanced Electronics: Soma Happiens, Ersha

Advanced Electronics: Soma Happiens, Ersha

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šiam vakarui nusiteikite gyvų instrumentų inkliuzijoms dub bei ambient stiliaus muzikoje, egzistencinių klausimų narpliojimui giliose erdvėlaikio kilpose skęstančiose atmosferiniuose garsuose.

Soma Happiens

Naujoje programoje Soma Happiens kompiuteriui palieka ritmo mašinos, magnetinės juostos, ir efektų procesoriaus funkcijas. Muzika – parašyta ir įrašyta dviem elektrinėmis gitaromis, bosu, ’83 gimimo KORGu, savadarbiais, ar atsitiktiniais daiktais ir prietaisais – atkuriama ir perkuriama gyvai, pagal geriausias DUB tradicijas. Pasirodyme bus dubo, trip-hopo, dnb ir šiek tiek ambiento.

EE – electronemitter.net/artists/soma-happiens/
FB – facebook.com/SomaHappiens/
SC – soundcloud.com/soma_happiens

Ersha

Ambient/drone muzikos kūrėjas, kurio darbai išsiskiria savo erdviomis ūkanotomis atmosferomis, vis grimztančiomis į nuolatinį konsonanso aidą. Nuoseklus trajektorijų vystymas ir tinkamas garsynų parinkimas kūriniuose įtikina nuo pat pradžių iki pabaigų. Platus akustinės ekspresijos diapazonas švelniai pripildo aplinką, kurioje šios muzikos klausomasi. Jungdamas lauko įrašus, virtualius sintezatorius ir žaismingus efektus, Ersha nubrėžia klasikinę ambient briauną. Tekantys unikalūs kinematografiški garso fragmentai ir paslaptingų balsų šnabždesiai praplečia vaizduotę. Kaip pats atlikėjas sako, jo muzika slepia egzistencinius visatos klausimus.

SC – https://soundcloud.com/ersha
BC – http://bandcamp.com/ersha

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys >> dodekaedrai:

Start

DAUGIAU