Akcija – geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai

Akcija – geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai

Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai !

Tokiu šūkiu Aplinkos ministerija kauniečius ir miesto svečius rugsėjo 5 dieną, penktadienį, Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugės metu, nuo 12 val. iki 16 val., kviečia aplankyti Laisvės al. ir S. Daukanto g. sankirtoje (netoli fontano) įsikūrusią informacinę akcijos apie geriamąjį vandenį palapinę, o miesto maitinimo įstaigas – prisijungti prie akcijos ir visuomet pasiūlyti savo lankytojams geriamojo vandens iš čiaupo nemokamai.

Informacinėje palapinėje lankytojai galės pasikalbėti su specialistais apie geriamojo vandens iš čiaupo kokybę, jo savybes, naudą organizmui, gauti konkrečius atsakymus į rūpimus klausimus. Taip pat palapinėje Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugės lankytojus vaišinsime geriamuoju vandeniu iš čiaupo, kviesime jo skonį ir savybes palyginti su vandeniu buteliuose. Lankytojams bus suteikta galimybė specialiomis indikatorinėmis juostelėmis išmatuoti vandens pH, kietumą, fluoro ir kitų elementų koncentraciją. Norintieji šiems tyrimams gali atsinešti savo namų vandens iš čiaupo mėginį.

Mažieji akcijos lankytojai galės pažinti vandens savybes edukacinių žaidimų pagalba, o vyresniuosius kviesime pademonstruoti savo žinias apie vandenį sprendžiant kryžiažodį ar žaidžiant klausimų smiginį. Daugiausiai žinantiems UAB „Kauno vandenys“ įteiks savo suvenyrų.

Kaunas – pirmoji akcijos „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!” stotelė. Rugsėjo mėnesį informacinė palapinė ir specialistai dar lankysis Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Vilniuje.

DAUGIAU