Akcija „Sukurkime gyvybės lašą”

Akcija „Sukurkime gyvybės lašą”

PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ MININT BUS NEPAMIRŠTAMA IR VANDENS DIENA

Kovo 20 d. 12 val. vyks Žemės dienos vėliavos kėlimo ceremonija prie Panevėžio miesto savivaldybės. Ta proga UAB „Burbuliukas ir Co” paskatino prisiminti ir kitą visai šalia esančią šventę – Pasaulinę vandens dieną, kuri švenčiama kovo 22 dieną.

Vanduo yra unikalus ir niekuo nepakeičiamas. Tačiau jis tapo toks įprastas, kad vartojame jį net nesusimąstydami, koks svarbus jo vaidmuo ekosistemoje. Švaraus vandens stiklinė ne tik malšina troškulį, tačiau atgaivina žmogaus organizmą, maitina augalus. Juk ne veltui sveikatos specialistai pabrėžia ypatingą vandens svarbą žmogui ir naujoji maisto pasirinkimo piramidė yra pastatyta būtent ant vandens pagrindo.

Tad šiais metais Žemės dienos vėliavos kėlimo ceremoniją vainikuos akcija „Sukurkime gyvybės lašą”. Ši akcija yra organizuojama pirmą kartą, bet siekiame, kad jau kitais metais ji butų didesnė, gyvesnė, o pamažu susiformuotų tradicija, kuri persikeltų ir į kitus Lietuvos miestus. Pagrindinis akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vandens svarbą kiekvieno žmogaus organizmui, supančiai aplinkai, paskatinti visus rūpintis vandens švara. Akcijos metu visi susirinkusieji galės prisijungti ir patys tapti „vandens lašo” dalimi.

KADA? Kovo 20 d. (ketvirtadienį) 12 val. Žemės dienos vėliavos kėlimo ceremonijos metu.

KUR? Prie Panevėžio miesto savivaldybės.

Daugiau informacijos: http://burbuliukas.lt/renginiai-2/pasauline-zemes-diena-2014/

DAUGIAU