Akustinis Aurimo Driuko ir Julijos Karaliūnaitės koncertas

Akustinis Aurimo Driuko ir Julijos Karaliūnaitės koncertas

Maloniai kviečiame į akustinį Aurimo Driuko ir Julijos Karaliūnaitės koncertą š.m. vasario 13 d. sekmadienį 19 val. Artotekoje. Jūsų laukia stebuklingas vakaras, kurio metu vienoje scenoje susitiks iš pažiūros dviejų priešingų muzikos sričių atstovai. Tačiau susitikę jie be abejonės įrodys, kad priešingybės ne tiktai traukia, bet ir susijungia į darnią melodiją, savo magiškais sąskambiais užbursiančią kiekvieno klausytojo širdį.

Aurimas klasikinės gitaros subtilybių mokėsi Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, kurį laiką dirbo pedagoginį darbą ir beveik nedainuodavo. Pradėjo dainuoti, kai dainą ,,Mano kelias” sėkmingai pristatė Lietuvos poezijos konkurse. Per pastaruosius metus grodamas su įvairiais muzikos kolektyvais, tokiais kaip Zala ir Driukas, Siela, Alina Orlova ir kt., sukaupė ne mažą savo autorinių dainų repertuarą, kurį pristatys jaukioje kamerinėje Artotekos salėje kartu su savo drauge Julija Karaliūnaite.

Julija Karaliūnaitė – dainininkė, studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje 4-tame kurse. Dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose, atlieka įvairių stilių muziką. Atlikėja yra sukūrusi pagrindinių vaidmenų šiuolaikinėse operose, spektakliuose, dalyvavusi muzikinėse misterijose, dalyvavo festivaliuose “NOA”, „Kražių festivalis”, „Rokiškio festivalis”, yra laimėjusi apdovanojimą už geriausią lietuvių liaudies dainos atlikimą vienuoliktajame Vincės Jonuškaitė – Zaunienės dainininkių konkurse (2010), yra įvairių vokalistų konkursų diplomantė bei laureatė.

 

DAUGIAU