Aleksandras Makejevas ir grupė ,,23 Ažuolas”

Aleksandras Makejevas ir grupė ,,23 Ažuolas”

Aleksandras Makejevas ir grupė ,,23 Ažuolas” ,,Artistų” vasaros terasoje.
Birželio 12 d. 20 val. barzdotų bardų vakarų ciklą “Artistų” kiemelyje tęs atlikėjas, dainų autorius, kaskart stebinantis išskirtiniais tekstais – Aleksandras Makejevas bei jaunųjų kūrėjų duetas – grupė ,,23 Ąžuolas”. 
„23 Ąžuolas” – Domantas Dragūnas (gitara) ir Justina Semaškaitė (balsas) – sparčiai tobulėjantis duetas, kurie savo kūryba siekia, kad klausytojai jaustų ramybę ir sklindančią šilumą. Duetui nusprendus dalyvauti dainuojamosios poezijos konkurse buvo įrašyta jų pirmoji daina „Keista Mirtis”, kuri atnešė laurus ir tapo rimtu paskatinimu tolimesnei kūrybinei veiklai. „Savo skambesio labai konkrečiai apibūdinti nesistengiame. Bet asmeniškai man jis dvelkia savotiška ramybe. Stengiamės, kad mūsų dainos skambėtų jaukiai”, – apie savo akustine gitara paremtą muziką atsiliepia dueto narys. „Mums svarbiausia, kad klausantis Ąžuolo dainų, žmonėms būtų ramu ir gera,” – sako Domantas. Prieš A. Makejevo pasirodymą klausytojai turės galimybę pažinti šį duetą iš arčiau.
Daugiau nei 20 metų muzikiniame pasaulyje gyvenantis A. Makejevas teigia, kad “muzika – visas mano gyvenimas, o geriausia gerbėjų dovana – nuoširdus “ačiū” po koncerto”. Pagrindinis atlikėjo instrumentas – gitara, o kuriamos dainos – apie tai, kas dedasi Lietuvoje. “Dažnai perteikiu ir savo patirtį, apdainuoju pažįstamus ir draugus”, – atskleidžia atlikėjas, kuris rašo dainas ne tik sau, bet ir kitiems Lietuvos atlikėjams. Kadangi autoriaus dainose vyrauja atvira ar paslėpta patriotinė gaida, didžiausiu pripažinimu tapo koncertai Lietuvos kariams karštuosiuose taškuose – Afganistane (Kabulas, Čagčaranas, Kandaharas), bei Irake (Alkuta). Jautrios sielos atlikėjas yra aktyvus socialinių akcijų dalyvis ir organizatorius.
Koncerte skambės kūriniai, pasižymintys ironišku, dažnai net sarkastišku požiūriu į gyvenimą, valdančiąsias struktūras, atspindintys nūdienos socialines aktualijas. Į akis rėžiama tiesa apie šių dienų problemas priimtina toli gražu ne visiems pompastikos puoselėtojams.

Kviesdami į muzikinį susitikimą su Aleksandru Makejevu, – žmogumi, kuris turi draugą menininką, kuris yra miražas ir apgaulė, kurį uždaro į pirtį, kad prablaivėtų, ir kuris pasirodys “Artistų” vasaros terasoje – geros muzikos ekspertai “Bardai LT” įspėja: viso to nepamatęs – pasigailėsi, tad gali tekti laukti dar vienerius metus…

Koncerto vieta: muzikinis baras ,,Artistai” (Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius)
Bilieto kaina: 25 Lt (+2 Lt komisinis mokestis)
Bilietus platina: www.bilietai.lt; bei 1 val. iki koncerto pradžios prie vartų.
Daugiau informacijos: [email protected]
www.bardai.lt

DAUGIAU