Aleksandras Makejevas su grupe

Aleksandras Makejevas su grupe

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 20:30
STILIUS: pop – rock
BILIETO KAINA: 15 LT / su LSP 10 LT. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.

—————————-

PREMJERA TAMSTOJE!

Pop-rokas grįžta su nauja jėga – Aleksandro Makejevo ir grupės pasirodymas

Aleksandras Makejevas (g.1976) – tai vienas iš originaliausių Lietuvos pop-roko atlikėjų, grubusis scenos romantikas, drąsiai laužantis popmuzikos standartus ir spjaunantis į autoritetų nuomonę. Muzikanto dainų tekstai aštrūs, ironiški, tačiau tuo pačiu metu lyriški, krentantys į širdį ir verčiantys susimąstyti. A.Makejevo programoje su grupe bus galima išgirsti naują geriausių muzikanto dainų skambesį, susipažinti su autoriaus kūrybiniais ieškojimais ir atrasti seniai gyvenime pamirštus dalykus.

Dainų autorius ir atlikėjas A.Makejevas yra išleidęs 6 savo kūrybos albumus ir geriausių dainų rinktinę „Ilgas gyvenimas”. Per savo karjerą A. Makejevas bendradarbiavo su daugeliu kitų muzikantų. Ketvirtasis albumas „Tyliai saldžiai” buvo įrašytas padedant Igoriui Kofui („Lemon Joy”), penktojo albumo „Europos vidury” dainas aranžuoti padėjo Donciavas ir Kastetas (G&G sindikatas). Talentingo autoriaus sukurtos dainos skambėjo Jurgos Šeduikytės, „69 danguje” ir „Olialia pupytės” repertuaruose, gerai žinomuose TV serialuose „Nekviesta meilė”, „Garbės kuopa”.

„Vis tik man labiau patinka gyvas dainų atlikimas ir bendravimas su gyvais žmonėmis. O koncertuoti su grupe, komanda, kuri dega meile rokui, laisvei ir gaivalui yra pats didžiausias malonumas”, – prisipažįsta atlikėjas. Pasak jo, gyvuose koncertuose išlaisvinama tokia energija, kuri žmones užkrečia ilgam – ragina kurti, siekti naujų tikslų ir mėgautis gyvenimu. „Tai aš vadinu gyvenimo skoniu”, – sako A.Makejevas.

Gyvas A.Makejevo ir grupės pasirodyma Tamstoje jau lapkričio 5-ąją. Čia nebus tuščio maivymosi, fonogramų. Ateikite, jei pasiilgote nesuvaidintų emocijų ir tikros roko muzikos. Pačios geriausios dainos iš albumų „Išėjęs”, „Tėvelis” ir „Ilgas gyvenimas” nuskambės su nauja jėga.

Su Aleksandru Makejevu kartu gros muzikantai:

Virgilijus Butkevičius – gitara

Vytautas Mundinas – mušamieji

Ričardas Matyženok – bosinė gitara

————————-

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

DAUGIAU