Algio Griškevičiaus kūrybos paroda „Sankirtų aidas“

Algio Griškevičiaus kūrybos paroda „Sankirtų aidas“

Algio Griškevičiaus kūrybos paroda „Sankirtų aidas“

Autorius pristato tapybą, fotografiją ir skulptūrinius objektus. Menininkas surengė 60 personalinių parodų ir dalyvavo daugiau kaip 100 grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Jo darbai eksponuoti tarptautinėse parodose: Latvijoje, Laose, Tunise, Olandijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Airijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Portugalijoje, Švedijoje, JAV, Kroatijoje, Austrijoje, Kinijoje, Belgijoje, Italijoje, Vietname, Ispanijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Danijoje, Bulgarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kanadoje.

A.Griškevičiaus kūrinių yra įsigiję Lietuvos dailės muziejus, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Modernaus meno centras, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Tretjakovo dailės galerija ir Jekaterinburgo vaizduojamojo meno muziejus (Rusija), Jane Voorhees Zimmerli meno muziejaus (JAV), Europos parlamentas (Belgija), Danijos Fotografijos muziejus, privatūs kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje.

Kaip pastebi dailėtyrininkė Austėja Čepauskaitė, Algio Griškevičiaus kūryboje „pasaulis ,,retransliuojamas” humanistiniais, vertybiniais ir egzistenciniais kanalais. Nors dažnai atrodo, jog stebintis dailininko žvilgsnis pašaipūniškas, vis dėlto veikiausiai tai tik pusė tiesos. Kur kas panašiau, jog jis tvyro tarp mūsų kaip neperprantamas Čeršyro katino šypsulys”.

A. Griškevičiaus kūrybos paroda „Sankirtų aidas” eksponuojama 2015 09 02 – 10 04.

 

DAUGIAU