Alina Orlova. Koncertas

Alina Orlova. Koncertas

Viena įdomiausių ir perspektyviausių atlikėjų Lietuvoje Alina Orlova.
Alinos muzika – tai paprastas, originalus ir žavingas skambesys, kuriame susilieja įvairiausi stiliai nuo alternative iki folk.

2008 metais Alina, kurianti lietuvių, anglų ir rusų kalba, pirmą kartą išvežė savo kūrybą užsienio klausytojams ir koncertavo Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Olandijoje, Latvijoje ir t.t.,

2009 metais albumas „Laukinis šuo dingo” išleistas ir Prancūzijoje (leidybinė kompanija „Fargo”), o 2010 metais – Jungtinėje Karalystėje. Šiuo metu Alinos koncertų grafikas dėliojamas nuo Rusijos iki Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos. Užsienio žiniasklaida dainininkę vadina XXI a. modernios folk muzikos atradimu, lygina su Mylene Farmer, Jane Birkin, Kate Bush, Regina Spektor ir net Williamu Shelleriu. Alinos nuotraukos mirga užsienio spaudoje – nuo rusiškojo „Rolling Stone”, „Vogue”, „Afisha” iki „L’Officiel” bei „London Time Out”.

2010 metais pirmiausia Lietuvoje išleidžiamas antrasis dvejus metus kurtas Alinos albumas „Mutabor”. Iš keturiolikos dainų lietuvių, anglų ir rusų kalbomis dalis dainų susišaukia su pirmuoju albumu, kita dalis nurodo naują kryptį, kuria šiuo metu juda Alinos kūryba – su daugiau instrumentų ir eksperimentų.

DAUGIAU