Alita pristato: PLAYBOY PARTY @ MR. BOND, KLAIPĖDA

Alita pristato: PLAYBOY PARTY @ MR. BOND, KLAIPĖDA

MUZIKA:
Klubiniais hitais dalinasi didžėjai Driule XL & Sunseet

VEIKSMAS:
– “Drakono ženklo” tapyba ant nuogo kūno
…- “Playboy” kiškučių šėlsmas ir fotosesijos gyvai
– Seksualiausių šokėjų pasirodymai
– Teatralizuotas artistų šou
– Šokiai ant barų ir nepamirštami nakties prisiminimai

“Playboy” vakarėliai Lietuvoje turi didžiulį pliusą lyginant su legendinėmis puotomis “Playboy” įkūrėjo Hugho Heffnerio dvare – juose nėra paties Heffnerio, todėl gali drąsiai čia vestis savo merginą ir nebijoti, kad ji dingus pačiame įkarštyje bus apdalinta prabangia juvelyrika ir amžino gyvenimo kartu pažadais.

Jeigu šiuo metu neturi merginos – pliusas lieka tas pats, jokios konkurencijos iš pižamą vilkinčių milijonierių pusės. Viskas tavo rankose – teptukas, kuriuo tapysime drakono motyvus ant nuogo merginos kūno, “Playboy” kiškučių ausys (galėsi patikrinti, tikros ar tik šiam vakarėliui priaugintos), fotoaparatai, kurie įmažins tave kartu su karščiausiomis merginomis, seksualių šokėjų talijos ir, žinoma, nesuskaičiuojama galybė įvairios talpos ir turinio stiklinių indų su svaigiais burbuliukais.

Todėl nenustebk, jeigu paryčiais užtiksi save trepsintį ant baro su kovos šūkiu „Po manęs nors ir tvanas”. Būtent tokio griežto režimo ir atsakingo požiūrio į savo laisvalaikį dėka Heffneris ir sulaukė savo 84-to gimtadienio ir 3-ių vestuvių.

N-21. Bilietai parduodami renginio vietoje. Kaina: 20 Lt.

DAUGIAU