free Aludarių diena 2017

Aludarių diena 2017

Liepos 15 dieną, šeštadienį, 14 val. plačiai atveriame „Švyturio“ daryklos, kur gimsta gerai jums žinomas alus, duris. Iki vėlyvo vakaro skambės gyva muzika net iš dviejų scenų, renginyje gros: Vaidas Baumila ir Monika Pundziūtė-Monique, „Colours of Bubbles“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Ba., Jamma & W, „Parranda Polar“, „Diskonektai“ ir „Solo Ansamblis“.

Kad neliktų nė vieno alkano, skirtingus prie alaus derančius patiekalus festivalio metu siūlys daugybė gatvės maisto furgonų, taip pat restoranai „Jurgis ir Drakonas“, „Pankolis“, „Meat Lovers“, „Uoksas“ ir kiti.

Taip pat kviesime paklaidžioti po mūsų daryklos labirintus, kur praleidžiame daugybę valandų virdami ir fermentuodami alų. Ekskursijos metu užsuksime ir į mažąsias „Raudonų plytų alaus dirbtuves“ – čia sužinosite daugybę įdomių dalykų apie nesibaigiančius aludarių eksperimentus. Vėliau galėsite paragauti mūsų ir mūsų kolegų virto alaus, išgirsite pasakojimų apie skirtingus alaus stilius, o mes pasistengsime įtikti kiekvieno skoniui.

Tad ruoškitės ir žymėkite kalendoriuose liepos 15-ąją. Iki pasimatymo Tarptautinę aludarių dieną!

Nors renginys nemokamas, jis skirtas tik pilnamečiams. Jaunesni negu 18-os metų asmenys net ir su lydinčiais asmenimis nebus įleidžiami.

DAUGIAU