ALUTINIO MARATONAS 2012: KLAIPĖDA

ALUTINIO MARATONAS 2012: KLAIPĖDA

Rugsėjo 22 dieną kviečiame visus uostamiesčio alaus mėgėjus drauge paminėti lietuvišką alaus šventę – ALUTINĮ, kurią šiemet vėl švęsime netradiciškai – orientaciniu bėgimu per alaus barus. 

 

Jau antrus metus iš eilės Klaipėdoje vyksiančio maratono esmė paprasta – nuo starto visi dalyviai vadovaudamiesi žemėlapiu turės aplankyti 8 – 10 kontrolinių punktų mieste ir finišuoti. Kontroliniai punktai įsteigti kavinėse/baruose, prekiaujančiuose pilstomu alumi. Kontroliniuose taškuose alaus gerti nebus būtina, bet ir nedraudžiama. Aplankyti visus taškus bus leidžiama

tik pėsčiomis.

 

STARTAS/FINIŠAS Klaipėdoje – ŽVEJŲ BARE , Kurpių g. 8. Bėgimas – Klaipėdos centro ir senamiesčio šaligatviais ir skverais.

 

Pagrindinis prizas – BAČKA ALAUS!!! 

Visiems finišavusiems – dovanų ALAUS ŽINYNAS!

Prieš startą ir po finišo maratono dalyviai bus VAIŠINAMI ALUMI!

 

Norintieji dalyvauti registruojasi “Žvejų bare” arba telefonu: 860290463.

 

Starto mokestis: 5 Lt – visiems dalyviams (tik pilnamečiai)

Matarono marškinėliai (marškinėliai lieka dalyviams) – 15 Lt

                           Viso: 20 Lt

 

Taigi, galimybė laimėti bačką alaus, originalūs marškinėliai ir alaus žinynas dovanu, plius vaišės ir garantuotai gerai praleistas laikas!

 

 

OFICIALIOS TAISYKLĖS, su kuriomis sutinka visi dalyvaujantys:

 

1. Dalyviai turi būti vyresni nei 18 metų ir starto metu teisėjams suabejojus dėl amžiaus pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Atsisakius pateikti dokumentą dalyvis neregistruojamas.

2. Trasą sudaro startas, finišas ir ne mažiau, 8 kontroliniai punktai. Kontroliniuose punktuose, esančiuose baruose, alaus gerti dalyviams nėra būtina. Tiesa, už išgertą alų bus mažinamas galutinis laikas nustatytu laiko kiekiu.

3. Dalyviai bėga su firminiais maratono marškinėliais, už kuriuos prieš startą reikia susimokėti 15 litų. Dalyvis marškinėlius pasilieka sau.

4. Dalyviai maratono metu įsipareigoja laikytis visų kelių eismo taisyklių ir jų nepažeidinėti. Perspėti kitus dalyvius matant juos pažeidžiant kelių eismo taisykles, esant reikalus nufotografuoti jų pažeidimus. Visi pažeidėjai automatiškai diskvalifikuojami iš maratono.

5. Dalyviai įsipareigoja maratono metu bėgti tik šaligatviais ar pėsčiųjų takais, parkais, skverais, netrikdyti kitų praeivių veiksmų. Dalyviai įsipareigoja savo veiksmais nesukelti problemų praeiviams – nesistumdyti, neįžeidinėti, netrukdyti miestiečių poilsiui ir darbui. Draudžiama piktybiškai trukdyti kitiems dalyviams. Kiekvienas toks atvejis gali būti apskųstas ir nagrinėjamas teisėjų. 6. Dalyviai pasižada nevartoti necenzūrinių žodžių (išskyrus literatūrinius lietuviškus keiksmus), garsiai nerėkti, nedainuoti provokuojančių dainų ar rėkti provokuojančius lozungus. Tarybinės ir nacistinės atributikos naudojimą reglamentuoja LR įstatymai.

7. Dalyvio statusas nesuteikia jokių privilegijų nei mieste ir nei baruose, visi aptarnaujami bendra tvarka.

8. Antspaudus uždeda mūsų savanoriai arba barmenas, atskiru atveju antspaudai gali būti pakabinti prie baro savitarnos būdu užsidėti pačiam. Kiekviename punkte antspaudai yra skirtingi. Jie turi būti uždėti prie baro ar kontrolinio punkto tuščio laukelio žemėlapio viename lape. Žiūrėkite, kad aiškiai matytus antspaudas, prireikus užsidėkite kontrolinį antspaudą šalia.

9. Suplėšyti ir/ar klijuoti žemėlapiai gali būti priežastis išbraukti bėgiką iš dalyvių gretų. Ant žemėlapių neturi būti jokių pašalinių užrašų ar antspaudų, išskyrus dalyvio numerį, vardą, pavardę, starto ir finišo laikus, sutiktų žavių merginų/vaikinų tel. numerius.

10. Maratono metu bėgikai neturi teisės reklamuoti kitas įmones išskyrus rėmėjus ir organizatorius. Dėl kitų įmonių reklamos būtina (ir galima) susitarti su organizatoriais. Reklama laikomi logotipai ant rūbų, kūno, įvairios vėliavos, lipdukai, kita reklaminė medžiaga (išskyrus gamyklinius drabužių ir avalynės gamintojų logotipus). Politinių partijų reklama griežtų griežčiausiai leidžiama tik susitarus su organizatoriais.

11. Už maratono metu patirtas traumas ar susirgimus organizatoriai neatsako.

12. Pažeidę taisykles dalyviai diskvalifikuojami iš renginio, prizai ir apdovanojimai atimami ir perduodami sekantiems dalyviams. 

13. Visi dalyviai pasirašo šių taisyklių priede Nr.1, kuris yra neatsiejama taisyklių dalis. Taisyklių ir priedų originalai saugomi pas organizatorius, duomenys niekam neplatinami ir naudojami tik maratono metu. Organizatoriai pasilieka teisę 1 kartą atsiųsti elektroninį laišką apie kitų metų Alutinio maratoną.

14. Oficiali renginio pabaiga – 1 valanda po 1 vietos viešo paskelbimo. Vėliau jokios pretenzijos dėl renginio nepriimamos.

 

Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/events/465846826782402/

DAUGIAU