Alutinio Maratonas 2013 Klaipėda

Alutinio Maratonas 2013 Klaipėda

Rugsėjo 21 dieną uostamiesčio alaus mėgėjai kviečiami netradiciškai paminėti lietuvišką alus šventę – Alutinį. Trečią kartą Klaipėdoje ir šeštą kartą Lietuvoje organizuojamo „Alutinio Maratono“ dalyviai sieks įrodyti, kad alaus mėgėjai „sportuoja“ ne tik su alaus bokalu prie televizoriaus, ir kad vadinamas „alaus pilvukas“ yra persivalgėlių, o ne alaus mėgėjų atributas.

Maratono esmė paprasta – nuo starto visi dalyviai vadovaudamiesi žemėlapiu turės aplankyti 10 – 15 kontrolinių punktų mieste ir finišuoti. Kontroliniai punktai įsteigti kavinėse/baruose, prekiaujančiuose pilstomu alumi. Kontroliniuose taškuose alaus gerti nebus būtina, bet ir nedraudžiama (geriant alutį kontroliniuose punktuose bus minusuojamas laikas teisėjų nustatytu minučių kiekiu už kiekvieną bokalėlį) Aplankyti visus taškus bus leidžiama tik pėsčiomis arba naudojant visuomeninį transportą.

Startas/finišas Klaipėdoje – “Žvejų bare” (Kurpių g. 8).

Bėgimas – Klaipėdos centro ir senamiesčio šaligatviais ir skverais.

Pagrindinis prizas – bačka alaus! Dalyvių taip pat laukia vaišės ir smulkesni prizai 🙂

2013/09/21 PROGRAMA:

16:00 Registracijos į ALUTINIO MARATONĄ pradžia. Marškinėlių dalybos.
16:30 ALUTINIO MARATONO instruktažas, supažindinimas su trąsa ir taisyklėmis. Maratono dalyvių bendra mankšta ir bendra nuotrauka prieš startą.
17:00 ALUTINIO MARATONO startas – dalyviai po vieną kas dvi minutes išleidžiami į maratono trasą.
18:00/18.30 Planuojamas ALUTINIO MARATONO paskutinių dalyvių finišas.
19:00 ALUTINIO MARATONO nugalėtojų apdovanojimas.

Jūsų investicija – turnyro raudoni marškinėliai – 18 Lt. Marškinėlius galėsite įsigyti vietoje ir jie, žinoma, liks jums.

*Primename , kad pagal oficialias taisykles,be maratono firminių marškinėlių bėgti negalima!

DAUGIAU